Yeniden gerçekleşecek olan Pınarbaşı Belediye Başkanlığı seçimleri kapsamından Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ilçeye gitti. Cuma namazı sonrası konuşma yapacağı söylenen Büyükkılıç’ın müjdeli haberler aktaracağı öğrenildi.

Menduh Uzunluoğlu

Pınarbaşı’nda 2 Haziran tarihinde yeniden gerçekleşecek olan belediye başkanlığı seçimlerine ilişkin Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç Pınarbaşı’na gitti. İlçede Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Memduh Uzunluoğlu ile bir araya gelen Büyükkılıç, kılınacak olan Cuma namazının ardından yenilecek Pınarbaşı belediye başkanlığı seçimlerine ilişkin müjdeli haberler vereceği yönünde iddialar yer aldı.

Sinan Ateş’in Eşi Ayşe Ateş:  Bu Siyasi Cinayetle Alakası Olan Her Kim Varsa, Yolun Sonu Görünüyor! Sinan Ateş’in Eşi Ayşe Ateş:  Bu Siyasi Cinayetle Alakası Olan Her Kim Varsa, Yolun Sonu Görünüyor!

Buyukkılıc Pınarbasıda

Cuma namazı çıkışı AK Parti İlçe Başkanlığı’nda düzenlenecek olan toplu yemek sonrasında Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç Pınarbaşı hakkında neler söyleyecek, müjdeli haberleri nedir vatandaşlar tarafından merak konusu oldu.

Kaynak: Özel Haber