Sedat Kılınç Ramazan ayında da seçim çalışmalarına aralıksız devam ederken iftarını Ağırnaslı vatandaşlarla birlikte açtı.

Burada açıklamalarda bulunan Kılınç, mevcut belediye başkanlarının halkın içine girmediklerini, Ağırnas' a hizmetin geç geldiğini belirterek şunları söyledi: "Buraya gelen hizmetler zorla geliyor. Neden? Çünkü yıllardır aynı insanlar iktidarda olunca şunu düşünüyorlar; ‘Ceketimizi assak kazanırız’ diyorlar ve halkın içine girmiyorlar. Gençlerimizin derdini anlamıyorlar. Memlekete hizmet yapmıyorlar. Sorunları bilmiyorlar" diye konuştu.

Ezanın okunmasıyla birlikte kalanalık Ağırnas halkıyla iftarını açan Kılınç, iftardan sonra yaptığı açıklamalarda seçimi kazandıkları zaman pozitif ayrımcılık yapacaklarının sözünü veren Kılınç sözlerine şöyle devam etti: "Seçimleri biz kazanırsak bu bölgeye pozitif ayrımcılık yapacağız.

Ağırnas Iftarıı

Yani bu bölgeyi daha çok destekleyeceğiz. Çünkü buraya gelen hizmetler zorla geliyor. Muhtarlarımızın gayretleriyle, insanlarımızın gayretleriyle hizmet geliyor. Biz buraya zorla değil kendiliğimizden hizmet etmeye geliyoruz.

Tabii herkesin bir siyasi görüşü vardır hepsine saygı duyuyoruz. Artık ülkemizde bir şeylerin değişmesi gerektiğini de hepimiz düşünüyoruz. Neden? Çünkü yıllardır aynı insanlar iktidarda olunca şunu düşünüyorlar; ‘Ceketimizi assak kazanırız’ diyorlar ve halkın içine girmiyorlar. Gençlerimizin derdini anlamıyorlar. Memlekete hizmet yapmıyorlar. Sorunları bilmiyorlar.

Kimin ne derdi var, ne sıkıntısı var bilmiyorlar. Ben bugüne kadar hemen hemen bütün mahallelerimizi gezdim. Bazı mahallelerimize ikinci kez, üçüncü kez gitmeye gayret gösterdim. Seçime kadar hedefim 100 bin insanımızın elini sıkmak. Allah sizlerden razı olsun, hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum. Bizi burada ağırladığınız için hepinize teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Kayserililer Vakti Geldi: Geç Kalmayın! Kayserililer Vakti Geldi: Geç Kalmayın!

Editör: Ülkü Şimşek