Ekranların en dikkat çeken dizilerinden Kızılcık Şerbeti dün yayınlanan bölümüyle hayranlarına elveda dedi. 4 oyuncunun kadrosundan ayrıldığı diziye yeni sezonda 5 yeni oyuncunun dahil olacağı gündeme geldi.

Ünlü Şarkıcıdan Dizi Hakkında Yorum Geldi

Show TV ekranlarında Cuma akşamları fırtınalar estiren Kızılcık Şerbeti muhteşem bir kapanış ile ekranlara veda etti. Yayınlanan her bölümüyle izleyicisini ekran başına kilitleyen fenomen dizi sezon finaliyle sosyal medyayı salladı. Gelmiş geçmiş en iyi sezon finali yorumu yapılan diziye ünlü şarkıcı Ebru Polat bile sessiz kalamadı ve dizinin kendisini strese soktuğunu itiraf etti.

Diziye 4 Önemli Oyuncu Veda Etti

Sezon finaliyle seyirciyi etkisi altına alan Kızılcık Şerbeti'nden geçtiğimiz günlerde 4 ismin ayrılacağı açıklanmıştı. Dizinin oyuncu kadrosundan ayrılacak olan önemli isimler de peş peşe açıklandı.Diziye Müjde Uzman, Serkan Tınmaz, Yiğit Kirazcı ve Selin Türkmen'in veda edeceği kesinleşti.

Ayrılık Nedenleri Ortaya Çıktı

Alev karakterine hayat veren Müjde Uzman'ın çok yorulduğunu söylemesinden sonra dizinin kadrosundan ayrıldığı gündeme geldi. Ünlü oyuncu daha önce de yayınladığı bir videoyla tükendiğini açıklamıştı. Aynı zamanda dizinin kadrosundan ayrılan bir diğer isim olan Rüzgar karakterine hayat veren Yiğit Kirazcı da yapım şirketinin taleplerini yerine getirmediği gerekçesiyle kadroya veda etti. Umut'u canlandıran Serkan Tınmaz ise dizideki hikayesinin bitmesi neticesinde ayrıldı. Dizide esen son ayrılık rüzgarı ise Çimen karakteriyle yıldızı parlayan genç oyuncu Selin Türkmen oldu. Türkmen de okul hayatına devam edebilmek için diziden ayrıldı.

Eksilenlerin Yerine 5 Oyuncu Getirilecek

Yaşanan bu ayrılıkların ardından diziye yeni kan gelmesini isteyen yapım şirketi kollarını sıvadı. Gidenlerin de yeri dolar mantığıyla hareket eden dizide eksilenlerin yerine 5 yeni oyuncunun getirileceği ortaya çıktı.

O Konuğun İtirafı Müge Anlı’yı Sinirden Ağlattı! O Konuğun İtirafı Müge Anlı’yı Sinirden Ağlattı!

Giray'ın evindeki Gizemli Kadın Kim Olacak?

Melis Civelek ile Zeynep Gür'ün kaleme aldığı dizinin sezon finalinde Giray karakterinin hayatındaki gizemli kadın büyük dikkat çekti. Yeni sezonda kadroya tam anlamıyla gireceği konuşulan oyuncunun kim olduğu merak konusu oldu. Karaktere hayat verecek oyuncu henüz belli olmadı. Karakter için kadın oyuncularla görüşmeler sürdürüldüğü öğrenildi.
Kadroya dahil olması beklenen geri kalan 4 yeni oyuncunun ise kimler olacağı ve hangi karakterlere hayat vereceği henüz netleşmedi.

Kaynak: Haber Merkezi