Ehliyeti Olanlar Dikkat! O Tarihten Sonra Geçersiz Olacak Ehliyeti Olanlar Dikkat! O Tarihten Sonra Geçersiz Olacak

Sivas’ta tanınan ve sevilen isimlerden birisi olan ve Sivasspor Divan Kurulu Başkanlık görevini yerine getiren Bahattin Eren, 74 yaşında hayatını kaybetti. 
Sivas’ta Mali Müşavirler Odası başkanlığı da yapmış olan Bahattin Eren’ın ölümü sevenlerini yasa boğdu. Sivas Eczacılar Odası Başkanı Bahadır Eren, babası Bahattin Eren’in ölümüyle ilgili acı haberi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Bahadır Eren, üzüntüsünü şu sözlerle ifade etti; “ Evladı olmaktan herzaman gurur duyduğum, aile büyüğümüz kıymetli babam Bahattin EREN Hak’kın Rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 5 MAYIS PAZAR günü İkindi Namazına Müteakip Ayyıldız Camiinden kaldırılacaktır. Biz senden razı idik Rabbim de senden razı olsun,Mekanın Cennet olsun” diye konuştu.

Sivasspor Divan Kurulu Başkanı Bahattin Eren Hayatını Kaybetti! (1)

Sivasspor kulubü, resmi sosyal medya hesabından Eren ailesine başsağlığı dileyerek, “Divan Kurulu Başkanımız Bahattin Eren’in vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum Bahattin Eren’e Allah’tan rahmet; başta Eren ailesi olmak üzere, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz. Eren’in cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Ay Yıldız Cami’nde kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecek” açıklamalarını yaptı.

Kaynak: haber merkezi