Türkçe pop müziğinin önemli isimleri arasında yer alan sanatçı Erol Evgin'in İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldiği görüntüler gündem oldu. Görüşmenin ardından sanatçıdan paylaşım gecikmedi.

Ünlü sanatçı Erol Evgin, şarkılarının yanı sıra sunuculuk, oyunculuk ve mimarlık gibi alanlarda da adından söz ettirdi.
Ünlü şarkıcı, "İşte öyle bir şey", "Ateşle oynama", "Söyle canım", "Sevdan olmasa", "Ben imkansız aşklar için yaratılmışım", "Deli divane" gibi popüler şarkılara imza attı.

Birçok Sanatçı Siyasetçilerle Buluştu

Erol Evgin bu defa ise icra ettiği sanattan başka bir konuyla gündeme geldi. Birçok ünlü sanatçı, siyasi paylaşımların yanı sıra siyasetçilerle bir araya gelmesiyle gündeme gelmeye başladı. Seçim öncesi ve sonrası ünlü sanatçıların siyasetçilerle bir araya gelme furyasına Erol Evgin de katıldı.

Ekrem İmamoğlu'nu Makamında Ziyaret Etti

Sinan Akçıl ve Orhan Gencebay gibi ünlü sanatçıların İstanbul Belediye Başkan Adayı Murat Kurum ile buluşmasının ardından Erol Evgin de ikinci defa İstanbul Belediye Başkan Adayı seçilen Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldi. Evgin, Ekrem İmamoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Siyasetçilerle Buluşma Furyasına Erol Evgin'de Katıldı! İmamoğlu'na Şarkı mı Yazacak?-1

"Seçimlerdeki Başarısını Kutladım"

Kızılcık Şerbeti’nde Göç Başladı! O Oyuncu Kafaları Karıştırdı! Kızılcık Şerbeti’nde Göç Başladı! O Oyuncu Kafaları Karıştırdı!

Sanatçı, İmamoğlu ile görüşmesine ait fotoğrafı sosyal medya hesaplarında paylaştı.

Evgin fotoğrafa, "Geçtiğimiz günlerde İBB Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu'nu Emirgan Beyaz Köşk'te, makamında ziyaret ettim. Seçimlerdeki başarısını kutladım. İstanbul'umuzun kültür ve sanat hayatına verdiği önem ve destek için teşekkür ettim. Güzel bir sohbet oldu…" notunu düştü.

Siyasetçilerle Buluşma Furyasına Erol Evgin'de Katıldı! İmamoğlu'na Şarkı mı Yazacak?-2

Sinan Akçıl Ve Orhan Gencebay Gibi Oda mı Şarkı Yazacak?

Erol Evgin'in de tıpkı Sinan Akçıl ve Orhan Gencebay'ın Murat Kurum'a şarkı yazdığı gibi İmamoğlu'na şarkı yazıp yazmayacağı da merak konusu oldu.

Kaynak: Haber Merkezi