Adana'da yaşanan bir olay, görenleri şaşkına çevirdi. Kim tarafından asıldığı belli olmayan ve üzerinde bir erkek fotoğrafı bulunan, "Şerefsizdir, gördüğünüz yerde suratına tükürün" yazılı ilan, görenleri hayrete düşürdü.

Şok Eden İlan! Bir Bakan Bir Daha Bakıyor!

Merkez Seyhan ilçesine bağlı Yeni Baraj Mahallesi'nde yaşanan olayda kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından birçok aydınlatma direği, trafik direği ve çöp kutusuna üzerinde bir erkek gencin fotoğrafı ile "Şerefsizdir, gördüğünüz yerde suratına tükürün" yazılı ilan asıldı.

"Aldatma Konusunda Profesyonel Destek Alabilirsiniz"

Ayrıca ilanda bir otomobil plakası ile "Alışkanlıkları: 2 kişiyi aynı anda idare edebiliyor", "Kızlara not: Böyle kişilerden uzak durun", "Erkeklere not: Aldatma konusunda profesyonel destek alabilirsiniz" yazıları dikkat çekti. İlanı görenler şaşkınlık içinde kaldı, kimisi ilanı söküp attı, kimisi de fotoğrafını çekip sosyal medya hesabından paylaştı.

Şok Eden İlan! Bir Bakan Bir Daha Bakıyor!-1

'Arkadaş Grubundan Paylaşacağım'

Yoldan geçerken aydınlatma direğindeki ilanı gören Ali Batuhan Okay isimli genç, "Görünce çok şaşırdım. Kimin yaptığını bilmiyorum ama Adana'nın insanı çok değişik. Her şeyi yaparlar. Yoldan geçiyordum, gördüm muhtemelen arkadaşları yapmıştır. Ben de fotoğrafını çektim, bizim arkadaş grubundan paylaşacağım" diye konuştu.

Şok Eden İlan! Bir Bakan Bir Daha Bakıyor!-2

Bünyan, Melikgazi, İncesu, Kocasinan… 8 İlçeye Kritik Uyarı Geldi! Bünyan, Melikgazi, İncesu, Kocasinan… 8 İlçeye Kritik Uyarı Geldi!

'Yazılanlar Doğruysa Hak Etmiş'

Hira Naz isimli genç kız ise ilanı görünce şaşırdığını belirterek, "Görünce şaşırdım, hiç beklemiyordum. Kesinlikle aldatılmış olduğunu düşündüğüm bir kadın yapmıştır. Aslında üzüldüm ama ben de olsam yapardım. Yazılanlar doğruysa hak etmiş. Gördüğüm yerde gerçekten suratına tüküreceğim" ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA