Yıldırım Düşen Evde Yangın Çıktı! Yıldırım Düşen Evde Yangın Çıktı!

Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Başkanlığı ve Terörle Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde; İl Emniyet Müdürlüklerince Adana, Aydın, Çorum, Gaziantep, Kayseri ve Mersin olmak üzere 6️ ilde DEAŞ terör örgütüne yönelik olarak operasyonlar düzenlendi.

Düzenlenen operasyonlar sonucu, Adana'da DEAŞ terör örgütü içerisinde faaliyet yürüten 6️ şüpheli yakalandı. Aydın'da DEAŞ terör örgütü içerisinde faaliyet yürüten 1 şüpheli yakalandı. Çorum'da DEAŞ terör örgütü içerisinde faaliyet yürüten 1️3 şüpheli yakalandı. Gaziantep’te DEAŞ terör örgütü içerisinde faaliyet yürüten 2️ şüpheli yakalandı. Kayseri’de DEAŞ terör örgütü içerisinde faaliyet yürüten 4️ şüpheli yakalandı. Mersin'de DEAŞ terör örgütü içerisinde faaliyet yürüten 1️2 şüpheli yakalandı.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’nın düzenlenen operasyonlara ilişkin yapmış olduğu açıklamada, “6️ ilde DEAŞ Terör Örgütüne yönelik gerçekleştirilen “BOZDOĞAN-31” operasyonlarında 3️8 şüpheli yakalandı. Teröristlerin hiçbirine göz açtırmayacağız. Güvenlik güçlerimizin üstün gayretleriyle milletimizin huzuru, birlik ve beraberliği için mücadelemize kararlılıkla devam edeceğiz Operasyonlar sonucu, çok sayıda dijital materyal ile çok miktarda döviz ve Türk Lirasına el konuldu. Operasyonları gerçekleştiren Kahraman Polislerimizi tebrik ediyorum. Allah ayaklarına taş değdirmesin. Milletimizin duası sizinle” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi