Kayseri Deniz Postası TV olarak, vatandaşlara, yaklaşan 31 Mart Yerel Seçimler hakkında belediye başkan adaylarını  sorduk. Vatandaşların çoğu mevcut belediye yönetiminden memnun olmadığını dile getirirken, su faturalarına yapılan indiriminde birçok vatandaşın faturasına yansımadığı iddia edildi.

‘Su Faturalarına Yapılan İndirim Yalan’

Mikrofonumuza konuşan bir vatandaşın Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin su faturalarına yapmış olduğu indirimin faturasına yansımadığını belirtirken, “ Su faturalarına yapılan indirim yalan, hiçbir şekilde benim faturama yansımadı. Faturamı öderken sitem ettim. Oyumu kesinlikle Ak Parti’ye vermeyeceğim” dedi.

Özel Haber3

‘Tepki Göstermek İçin Ak Parti’ye Oy Vermeyeceğim’

Bir başka vatandaş ise, “ Bıktık artık bu seçimde vermeyeceğiz. Oyumuzu vermeyerek tepkimizi göstermek istiyoruz. Emekli öğretmenim bu sene yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti’ye oy vermeyeceğim. Büyükşehir ve ikamet ettiğim ilçe seçimlerinde de tepki olarak Ak Parti’ye kesinlikle oy vermeyeceğim” diye konuştu.

Yurt Dışı Fiyat Farkı İddiasına Kumtel'den Açıklama! Yurt Dışı Fiyat Farkı İddiasına Kumtel'den Açıklama!

Özel Haber2

‘Büyükkılıç’tan Herkes Memnun’

Kayseri Büyükşehir Belediye başkanı Memduh Büyükkılıç’tan herkesin memnun olduğunu iddia eden bir başka vatandaş ise, “ Ben normalde İstanbul’da oy kullanıyordum ama oyumu Kayseri’de kullanmak için ikametgâhımı değiştirdim. Büyükşehir seçimlerinde Ak Parti’yi destekleyeceğim. Kocasinan’da oturuyorum orası için Yeniden Refah Partisi’ne oyumu vermeyi düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Muhabir: Metehan Özgür