Kayseri'nin 3. Lig'de ki tek temsilcisi olan Talasgücü Belediyespor'da istifa depremi yaşandı. Takımda 9 yıl görev yapan ve Sarı-Lacivertliler'in şampiyonluğunda önemli bir katkı sağlayan Halil Aslan göreve devam etmeyeceğini söyledi.

Antrenörlüğe Devam Etmeyeceğim

Mehdi Bourabia Takımda Kalacak Mı Son Durum Ne? Mehdi Bourabia Takımda Kalacak Mı Son Durum Ne?

Talasgücü Belediyespor'da başarılı bir dönem geçiren Antrenör Halil Aslan,  'Antrenörlük hayatımda Talasgücü'ne gelmemde büyük katkısı olan Mustafa Palancıoğlu başkanım oldu. Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın başkanım da destek verdi. Kulüp başkanları Mustafa İnceok, Osman Nalbant ve özellikle Yunus İloğlu da bana destek oldular. Talasgücü takımı benim için çok önemli bir yere sahip. Her zaman destek vereceğim. Ama artık antrenörlük hayatımı sonlandırmak istiyorumAntrenörlüğe devam etmek istemiyorum.' dedi.

Kendi Çocuğuma Bile Zaman Ayıramadım

Antenör Halil Aslan 9 yıl boyunca cocuğuma bile zaman ayıramadım derken, 'Yoruldum. Gerçekten 9 yıl boyunca çalıştık. Sıfırdan başladık. Süper Amatör’den 3. Lig’e çıktık ve ligde kaldık. Kendi çocuğuma hiç zaman ayıramadım. 9 yıldır çocuğumla hiç ilgilenemedim. Hep başkalarının çocuklarıyla ilgilendim. Bu işi artık profesyonel bir ligde sadece tek bir profesyonel hocayla devam ettirmeliyiz. Kendi işlerimle ilgileneceğim' diye konuştu.

Muhabir: Volkan Türkmenoğlu