Fenerbahçelilere Hakaretler Savuran Ünlü Astrolog Hakkında Soruşturma Başlatıldı! Fenerbahçelilere Hakaretler Savuran Ünlü Astrolog Hakkında Soruşturma Başlatıldı!

Karagül kullanıcı adıyla TikTok'ta canlı yayın yapan ve 177 bin takipçisi bulunan Merve C., açtığı yayınlarda çocuklarına şiddet uyguluyordu. Şiddet uyguladığı videolar tepki çekince gözaltına alınan Merve C.'nin çocukları için harekete geçildi.

Çocuğunun Yaralanmasına Rağmen Canlı Yayına Devam Etti

Gün geçtikçe Tiktok rezaletleri bitmiyor. TikTok'ta Karagül kullanıcı adıyla videolar paylaşan ve yayın yapan Merve C., canlı yayın sırasında kafasını kapıya çarparak yaralanan oğlunu kafası kanamasına rağmen kucağına alarak yayına devam etmişti. Aynı zamanda kadın yayında kendisini eleştirenlere hakaret ederek yanıt vermişti.
Yayında yaşanan olaylar ve şiddet görüntüleri izleyenlerin vicdanını sızlattı. Görüntüler tepki toplayınca takipçileri Merve C.'den şikayetçi oldu.

Devlet Korumasına Alındı

Bu olay sonrasında hakkında soruşturma başlatılan ve gözaltına alınan Merve C.'nin çocukları için de harekete geçildi. Bursa Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ekipleri Merve C.'nin 3 çocuğunu devlet korumasına aldı.

Kaynak: Haber Merkezi