Kayseri’nin dünyaya açılan kapısı olarak nitelendirilen Erciyes Anadolu Holding, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) bünyesinde satış sürecini devam ettiriyor. Bünyesinde bulundurduğu firmalar ise vatandaşlar tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Holding’in bünyesinde bulunan firmalardan biri olan HES Kablo, Türkiye İhracatçılar Meclisi İhracat İlk 1000 sıralamasında 101’nci sırada yer aldığını duyurdu. HES Kablo’nun konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Türkiye İhracatçılar Meclisi İhracat İlk 1000 sıralamasında 101. Sırada yer almanın, Kablo Sektöründe ve Şehrimiz Kayseri’de İhracat şampiyonu olmanın gururunu yaşıyoruz” ifadeleri kullanıldı.

‘Tebrikler HES Kablo’

Gram ve Çeyrek Altın Düşmeye Devam Ediyor! İşte Güncel Fiyatlar Gram ve Çeyrek Altın Düşmeye Devam Ediyor! İşte Güncel Fiyatlar

Konuyla ilgili Erciyes Anadolu Holding’den de açıklama geldi. Sosyal medyadan yapılan açıklamada, “Ülkemizin ve şehrimiz Kayseri’nin potansiyelini dünyaya duyurmanın, ülkemizi global arenada başarıyla temsil etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Erciyes Anadolu Holding ailesi olarak gelecekte de aynı kararlılıkla ilerleyerek daha nice başarıları birlikte kutlayacağımıza inanıyoruz. Tebrikler HES Kablo!” denildi.

Tmsf Bünyesinde Olan Erciyes Anadolu Holding’den Hes Kablo Açıklaması

Kaynak: Haber Merkezi