TMSF bünyesinde yönetilen Erciyes Anadolu Holding, ilk olarak ekim 2023 tarihinde bütün firmalarının satışa sunulacağı duyurulmuştu. Bu kapsamda, Kayseri’nin dünyaya açılan kapısı olarak anılan Erciyes Anadolu Holding’in satış süreci devam ediyor.

Otomobil Piyasasında Büyük Kriz! Sistemde Sorun Büyüyor! Otomobil Piyasasında Büyük Kriz! Sistemde Sorun Büyüyor!

Holdinge bağlı firmalar arasında bulunan ve önde gelen mobilya firmaları arasından yer alan Mondihome’nin satış süreci TMSF tarafından ilan edilmişti. Resmi Gazete’de yayımlanan duyuruya göre, Mondihome’nin muhammen bedeli 1.200.000.000,00 TL (Bir milyar iki yüz milyon Türk Lirası) olarak belirlendi.

İhale şartnamesi satış ilanında belirtilen koşullar sağlandıktan sonra 'TMSF İştirakler ve Gayrimenkuller Daire Başkanlığı, Büyükdere Cad. No:143 Esentepe 34394 Şişli/İstanbul' adresinden alınabilecek. Yatırımcılar teklif vermeden önce satış ilanında belirtilen koşulları sağladıkları taktirde Mondihome tesislerini gezebilecek ve şirkete ilişkin detaylı bilgilere erişim imkânı bulacak.

25 Haziran’da açık arttırma usulüyle satışa sunulacak olan Mondihome için zaman daralıyor. Köklü firmaya kimlerin talip olacağı ise vatandaşlar tarafından merak konusu oldu.

Kaynak: Haber Merkezi