Kayseri’nin dünyaya açılan kapısı olarak nitelendirilen Erciyes Anadolu Holding, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) bünyesinde satış sürecini devam ettiriyor. Bünyesinde bulundurduğu firmalar ise vatandaşlar tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Hazırlıklar Yapılıyor! Binlerce Kayserili O Alanda Toplanacak! Hazırlıklar Yapılıyor! Binlerce Kayserili O Alanda Toplanacak!

Holding’in bünyesinde bulunan firmalardan biri olan BOYTEKS Tekstil, Türkiye İhracatçılar Meclisi İhracat İlk 1000 sıralamasında122 basamak birden yükseldiğini duyurdu. BOYTEKS’in konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Başarı Hikayemizin Yeni Basamağı! Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin İhracat İlk 1000 sıralamasında Boyteks olarak 122 basamak yükselerek 343. sırada yer almanın gururunu yaşıyoruz. Ülkemizin ihracat potansiyelini en üst seviyeye taşımak için yenilikçi ürünler geliştirmeye ve global pazarda adımızdan söz ettirmeye devam edeceğiz. ifadeleri kullanıldı.

Tmsf'nin Bünyesindeki Erciyes Anadolu Holding, Boyteks’le İlgili Gelişmeyi Duyurdu!

‘Tebrikler BOYTEKS’

Konuyla ilgili Erciyes Anadolu Holding’den de açıklama geldi. Sosyal medyadan yapılan açıklamada, “Erciyes Anadolu Holding olarak büyük bir gururla paylaşmak isteriz ki; şirketlerimizden Boyteks, Türkiye İhracatçılar Meclisi İhracat İlk 1000 sıralamasında 122 basamak yükselerek muazzam bir başarıya imza attı. Bu yükseliş BOYTEKS'in inovasyon, kalite ve özveriyle dolu çalışmalarının bir sonucudur. Tebrikler BOYTEKS! denildi.

Kaynak: Haber Merkezi