Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesine yapılacak olan 206 adet Sarız'da ise 178 adet konut ve 1 adet ticaret merkezinden oluşan TOKİ konutları için ihale tarihi belli oldu.

Kurban Kesiminde Yaralanan Acemi Kasapların Sayısı Dudak Uçuklattı! Kurban Kesiminde Yaralanan Acemi Kasapların Sayısı Dudak Uçuklattı!

TOKi Türkiye'nin dört bir yanında çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor. Uygun peşinat ve ödeme koşullarıyla vatandaşlar tarafından büyük talep gören TOKİ Kayseri'de 2 ilçede ihale yapılacak. 

Kayseri'nin Sarız ilçesi Kızılpınar Mahallesi 2. Etap 178 Adet Konut ve 1 Adet 2 Dükkanlı Ticaret Merkezi İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapılacak. İhale 27 Mayıs Pazartesi günü 11.30'da başlayacak.

Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde ise 4. etap TOKi Konutları için ihale takvimi belli oldu. Kayseri İli, Pınarbaşı İlçesi, Kayaönü Mahallesi 206 Adet Konut Ve 1 Adet 2 Dükkanlı Ticaret Merkezi İnşaatı İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi Haziran ayında yapılacak. 

Kayseri'nin iki ilçesinde yapılacak TOKİ konutları ihalesinin ardından en kısa zaman diliminde inşaat çalışmaları start alacak. 

Kaynak: ÖZEL HABER