Ünlü sunucu ve oyuncu Hülya Avşar programına konuk olarak aldığı Meryem uzerli’ye karşı sözleriyle sosyal medyada büyük yankı uyandırmış ve Avşar tepkilerin odağı olmuştu. Ünlü isime bir tepki de Gazeteci ve sunucu Cüneyt Özdemir’den geldi. 

Ünlü Gazeteciden Hülya Avşar’a Sert Çıkış: Mahalle Ahlakını Temsil Ediyor!-1

'Neden Evlenmediler Seninle'

Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Hürrem Sultan Karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Meryem Uzerli son olarak dijital bir platformda yayınlanan RU dizisiyle hayranlarının karşısına çıktı. RU dizisindeki müstehcen sahneleri çok konuşulan Uzerli Hülya Avşar’ın programına konuk oldu. 

Avşar'ın programda Uzerli’ye "Hiç evlenmedin değil mi sen? Niye evlenmedin? Neden evlenmediler seninle?" diye sorması büyük tepki çekti. 

Programı Terk Eden Diva'dan Olay Yaratan Açıklama! Duyanlar Kulaklarına İnanamadı! Programı Terk Eden Diva'dan Olay Yaratan Açıklama! Duyanlar Kulaklarına İnanamadı!

Bu olay sonrasında Hülya Avşar’ın bir kadına karşı zorbalık yaptığını söyleyen kitlenin tepkisi çığ gibi büyürken yorumlarıyla dikkat çeken gazeteci Cüneyt Özdemir de bu olaya sessiz kalmadı. 

‘Çağ Dışı Bir Ahlak Anlayışı’

Sinirlerine hâkim olamayan Özdemir X sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Avşar’a şu ağır ifadeleri kullandı:

"Hülya Avşar içinden geldiği mahalle ahlakını temsil ediyor... Bekâr kadın olmak sanki bir suç! Evlilik kurtuluş, çocuk yapmak olmazsa olmaz! Vasat, kolaycıl ve ne yazık ki çağ dışı bir ahlak anlayışı (ki kendisinin de pek uyguladığını söylemek zor!)"

‘Gelelim Hülya Avşar zorbalığına’

Gazeteci Özdemir sadece paylaşımında değil programında da bu konunun altını çizdi ve "Gelelim Hülya Avşar zorbalığına... Sana ne? Her kadın evlenmek zorunda mı? İnsanlar evlenmek istemeyebilir... Hülya Avşar bunu ilk kez yapmıyor, daha önce de yapmış... " dedi.

Kaynak: Haber Merkezi