Ünlü yapımcı, aynı zamanda avukat ve YouTuber olan Armağan Çağlayan paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiriyor. Çağlayan sunduğu programda konuklarıyla yaptığı sohbet ve itiraflarla gündeme gelirken aynı zamanda sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Son olarak Türkiye’nin ekonomik sıkıntılarına değinen Çağlayan zeytinyağın fiyatını eleştirmişti. Aynı zamanda Çağlayan balık fiyatlarına tepki göstererek çok fazla zam yapıldığının altını çizmişti.

Ünlü yapımcı bu defa Esra Erol programında izlediklerine hakkında sosyal medya platformu üzerinden yorum yaptı. Çağlayan’ın paylaşımının altına ise programın kurgu olduğunu söyleyen sosyal medya kullanıcılarının yorumları damga vurdu. 

'Esra Erol’da duyduklarım...'

Armağan Çağlayan X sosyal medya platformu üzerinden, “Esra Erol’da duyduklarım. Canlı yayında telefona bağlanan kadın amanın” notunu düştü. 

Çağlayan’ın paylaşımının altına gelen yorumlar ise Esra Erol programının tamamen kurgu olduğu ve yayından kaldırılması gerektiğini belirten eleştiriler içeriyor. 

Paylaşımın altına gelen yorumlar şu şekilde;

'Dizi Diye Yazılsa Ne Saçma Derler'

“Gelin kayınpederiyle kaçmış ama kayınbiraderinden hamile, kocası ben karımı seviyorum yeğenime kendi çocuğum gibi bakarım yeter ki gelsin, diyor. TikTokta doktorum diyen oğlu yaşındaki biriyle tanışan olgun teyze aşkıma bileziklerim feda diyor. Dizi diye yazılsa ne saçma derler”

“Hepsi kurgu, gerçeklikle alakası olduğunu düşünmüyorum”

Gülşen'in Sahne Kıyafeti Yürekleri Hoplattı! Gülşen'in Sahne Kıyafeti Yürekleri Hoplattı!

'Toplumun Ahlakını mı Bozuyorlar?'

“Sosyologlara bir soru: Bu programlar toplumun ahlakını mı bozuyorlar; yoksa toplumun bozuk olan ahlakını mı gözler önüne seriyorlar?”

'Acil Kaldırılmalı'

“Gündüz kuşağı programları kapatılmalı”

"Bu programlar acil kaldırılmalı. RTÜK bu konuya el atmalı. Kim kiminle ne halt karıştırıyor belli değil. Toplumda ahlak kayboldu maalesef. Ev kadınlarına daha faydalı programlar olmalı"

“Bana göre bu kadın programlarının tamamen yayından kaldırılması gerekiyor. Tüm kanalları kuşattılar ve televizyon izleyemiyorum”

Kaynak: Özel Haber