Vali Gökmen Çiçek, Kayseri’nin yerel yönetimlerle temasta bulunarak çalışmalar hakkında bilgi almak ve projeleri yakından takip etmek için ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, bir dizi ziyaret ve temas için Yahyalı ilçesine ziyarette bulundu. İlçede adım atmadık yer bırakmadı.

Vali Gökmen Çiçek Kayseri’de Yahyalı'da

İlk olarak Yahyalı Kaymakamı Mehmet Kaya’yı makamında ziyaret eden Vali, ilçenin genel durumu hakkında bilgiler aldı. Vali’ye bu ziyaretinde Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve İl ve İlçe protokolü eşlik etti.

Vali Gökmen Çiçek Kayseri’de Yahyalı'da erva spor okulları

Daha sonra Kayseri Valisi, Yahyalı Kaymakamlığı, Yahyalı Belediyesi ve Yahyalı Ticaret Odası işbirliği ile hayata geçirilen ERVA Spor Okulları’nın açılışına katıldı. Gerçekleştirilen tören sonrası spor okulunu gezen protokol, Çim Hokeyi Antrenman Sahası'nı inceleyerek, öğrencilerle sohbet etti.

Vali Gökmen Çiçek Kayseri’de Yahyalı'da erva spor okulları

Vali Gökmen Çiçek, bir öğrenciyle bilek güreşi yaptı.

Vali Gökmen Çiçek Kayseri’de Yahyalı'da öğrenciyle bilek güreşi yaptı

40 Milyonluk Makine İlk Olarak Hangi İlçede Hizmet Verdi? 40 Milyonluk Makine İlk Olarak Hangi İlçede Hizmet Verdi?

Burada öğrencilerin sergilediği mini gösteriyi izledi.

Vali Gökmen Çiçek Kayseri’de Yahyalı'da

İlçe Jandarma Komutanlığı'nı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne de ziyarete bulunarak ilçenin genel asayişi hakkında bilgi aldı.

Vali Gökmen Çiçek Kayseri’de Yahyalı'da ilçe jandarma komutanlığıVali Gökmen Çiçek Kayseri’de Yahyalı'da ilçe emniyet müdürlüğü

Kaynak: Özel Haber