MHP’li Başkan’dan Çok Konuşulacak Fotoğraf: Dizinin Dibindeyim MHP’li Başkan’dan Çok Konuşulacak Fotoğraf: Dizinin Dibindeyim

CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, geçtiğimiz günlerde Kayseri’nin Melikgazi ilçesi Sarımsaklı Mahallesi’nin su sıkıntısını meclis gündemine taşımıştı. Vekil Genç’in yaptığı konuşma sonrası Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri harekete geçerek, mahallesin su sorunu çözüme kavuşturdu.

Bütçe1 Aşkın Genç

KASKİ’nin bu hassasiyeti sonrası Aşkın Genç’ten açıklama geldi. Genç, “Geçtiğimiz hafta Melikgazi ilçemize bağlı Sarımsaklı mahallemizin, içme suyu ve doğalgaz problemini yaptığımız konuşma ile TBMM gündemine taşımıştık.

Dün arayan mahalle muhtarımız Can Öcal Bey’in verdiği bilgiye göre KASKİ Genel Müdürlüğü, mahallenin içme suyu şebekesi ve kanalizasyon hatlarının yenilenmesi ile ilgili olarak gerekli olan projelendirme işlemini bitirmiş ve sahada çalışmaları başlatmış olduğunu memnuniyetle öğrenmiş bulunmaktayım.

KASKİ Genel Müdürlüğümüze teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Aynı hassasiyeti Kayserigaz’dan da beklediğimi ifade ediyorum” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi