Yeşilçam'ın en sevilen oyuncuları arasında yer alan efsane isim Kadir İnanır, geçtiğimiz haftalarda beyninde pıhtı atması sonucu apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Usta oyuncu günlerce yoğun bakımda kalmıştı. Entübe edilen Kadir İnanır'ın yeniden yoğun bakıma alındığı ortaya çıktı. İnanır'ın hayat arkadaşı Jülide Kural konuya dair açıklama yaptı.

Programı Terk Eden Diva'dan Olay Yaratan Açıklama! Duyanlar Kulaklarına İnanamadı! Programı Terk Eden Diva'dan Olay Yaratan Açıklama! Duyanlar Kulaklarına İnanamadı!

Yeşilçam'ın Usta İsmi Kadir İnanır'dan Yine Kötü Haber!-1

Selvi Boylum Al Yazmalım, Dila Hanım, Tatar Ramazan, Yılanların Öcü, Yaban, Ana Ocağı gibi sayısız başarılı filmde rol alan Yeşilçam'ın sevilen oyuncusu Kadir İnanır'dan yine hayranlarını endişelendirecek bir haber geldi.

Fizik Tedavi Görüyordu

Mart ayında beynine 3. kez pıhtı atması sonucu hastaneye kaldırılan ve tedavi olmaya başlayan usta oyuncunun hastalığı stabil ilerlerken fizik tedavi görmeye başlamıştı.

Yeşilçam'ın Usta İsmi Kadir İnanır'dan Yine Kötü Haber!-2

Hayat Arkadaşı Sağlık Durumu Hakkında Bilgi Verdi

Son olarak entübe edildiği öğrenilen Kadir İnanır'ın sağlık durumu hakkında hayat arkadaşı Jülide Kural'dan açıklama geldi. Kural Hürriyet'ten İsmail Bayrak'a usta oyuncunun son durumunu anlattı.

'Yoğun Bakımda 3. Gündeyiz'

Kural yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Fizik tedavi merkezinde tedavimiz devam ediyordu ancak akciğerinde görülen hafif enfeksiyon nedeniyle yeniden hastaneye döndük. Bu süreçte asla eve gitmedi. Bir hastaneden diğer fizik tedavi hastanesine geçiş yapmıştık. Yoğun bakımda 3. gündeyiz ama tedbir amaçlı. Çok uzun süre hastanede olması sebebiyle doktorları titiz davranıyor. Büyük bir rahatsızlık değil, entübelik de bir durum yok"

Kaynak: Haber Merkezi