25 Nisan tarihinde beyninde pıhtı atması sebebiyle hastaneye kaldırılan Kayseri’nin sevilen sanatçılarından Ahmet Demirci’den iyi haber geldi. Hastaneye yoğun bakıma alınan sanatçı uzun süredir burada tedavi görmekteydi. 

Yeğeni Salih Demirci tarafından sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Değerli dostlar, Amcam Ahmet Demirci Allah’ın izniyle hayati tehlikeyi atlattı. Bir kaç güne yoğun bakımdan çıkacak ve fizik tedavi süreci başlayacak. Hasarsız bir şekilde hayatına devam edeceğini umuyoruz. Doktorlar da bu minvalde açıklama yapıyor. Allah’a şükürler olsun. Allah hiç kimseye yaşatmasın. Allah dua eden herkesten razı olsun” ifadelerine yer verildi.

Kayseri Fırtına Sonrası Karanlığa Gömüldü! Kayseri Fırtına Sonrası Karanlığa Gömüldü!

Sanatçı Ahmet Demirci, hastanede tedavisi devam ederken sevenleri için videolu bir mesaj gönderdi. Neşet Ertaş’ın ‘Yar İmiş Meğer’ adlı şarkıyı seslendiren Demirci, hayranlarına selam gönderdi. Sanatçı Demirci, “Az kaldı ayağa kalkacağım” dedi. Sosyal medya paylaşımının altına onlarca yorumda, sevenleri iyi dileklerini Ahmet Demirci’ye iletti.

Kaynak: Özel Haber