Malatya'da YRP  mitingine katılan Fatih Erbakan Türkiye'nin en hızlı büyüyen siyasi partisi olduklarını söyledi. Yeniden Refah Partisi'nin 488 bin üye kaydına ulaştığını belirtti.

Kayseri'de Kurban Bayramı Öncesi Besicilere Müjde Kayseri'de Kurban Bayramı Öncesi Besicilere Müjde

YRP’nin Eski Malatya’da düzenlediği mitingine katılmak üzere Malatya'ya giden Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, iftar programı sonrası Malatyalılarla bir araya geldi.

YRP Üyelerini Hızla Artırıyor

Eskimalatya'da, Seçim Koordinasyon Merkezi bürolarının açılışında konuşan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Bugün itibariyle Yeniden Refah partimiz 488 bin üyeye ulaşarak MHP'nin üye sayısını geçerek geride bıraktı. Önümüzde İyi Parti var inşallah 20 bin üyeyi de yapınca birkaç gün içerisinde İyi Parti'yi de geçeceğiz ve Türkiye'nin üye sayısı bakımından en büyük üçüncü siyasi partisi olarak seçimlere gireceğiz” dedi.
Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen Siyasi Partisi
Birkaç ay içerisinde bir milyon üye sayını hedeflediklerini ifade eden Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Televizyonlarda hep bizim partiden bahsediyor. Ne oldu milletimiz uyanışa, dirilişe geçti ve Yeniden Refah Partisi'nin ayak sesleri herkes tarafından duyulmaya başlandı.

Konuşuyorlar: Yeniden Refah Partisi ne kadar oy alacak ne yapacak hangi illeri kazanacak hedefi ne stratejisine ne yapıyor. Televizyon programlarında soluk soluğa Yeniden Refah Partisi'ni takip ediyorlar. Bu kadar konuşuyorsunuz da bir tane Yeniden Refah Partisi adayını televizyon programına çıkarıp siz ne diyorsunuz mesajınız nedir diyemiyorlar. ” dedi.
Yeniden Refah Partisi'nin 31 Mart seçimlerinde oylarını arttıracak tek siyasi parti olacağını belirten, Erbakan, “Allah'ın izniyle milli görüşün bereketiyle milletin Bu tevekkülüne yüzde yirminin üzerinde oy alacağız inşallah” diye konuştu.

Editör: Ahmet Bolat