Uğur Meleke: Mame Thiam, Kayserispor'un Kalbiydi ! Uğur Meleke: Mame Thiam, Kayserispor'un Kalbiydi !

1. Amatör Küme'de Play-Off ve Play-Out maçları yarın oynanacak. 1. Amatör'de hangi takım Süper Amatör'e çıkacak hangi takım küme düşecek? Detaylar Haberimizde...
1. Amatör Küme'de normal sezon sona ererken 3 grupta şampiyon olan takımlar belli oldu. Grupları zirvede tamamlayan Amaratspor, Özvatanspor, Tomarza Belediyespor şampiyon olarak Süper Amatör Küme'ye yükselmeyi başarırken son takım Play-Off maçları sonrası belli olacak.

Play-Off'a kalan İncesu Gençlik, Güneşsspor ve Döğerspor Süper Amatör Küme'ye yükselmek için kozlarını paylaşacak. Play-Off ilk maçı yarın İncesu Gençlik ve Döğerspor arasında oynanacak. Argıncık Stadı'nda oynanacak olan müsabaka 11.00'de başlayacak.

Palasspor-Sindelhöyük Kozlarını Paylaşacak

Bir yandan Play-Off heyecanı yaşanırken bir yandan da Play-Out heyecanı yaşanacak. Lig'de kalmak için mücadele edecek olan Buğdaylıspor, Palasspor ve Sindelhöyükspor ligde kalan son takım olmak için mücadele edecek. Play-Out ilk maçı yarın Argıncık Stadı'nda oynanacak. Palasspor-Sindelhöyük arasında Argıncık Stadı'nda oynanacak olan maç 15.00'te başlayacak.

Muhabir: ÖZEL HABER