2015-2019 yılları arasında Trabzsonspor, formasını terleten Yusuf Yazıcı gösterdiği başarılı performans ile Fransa'nın köklü kulüplerinden Lille'e transfer olmuştu. Lille formasını 135 resmi maçta giyen Yazıcı 29 gol ve 15 asistlik katkı sağladı. Bir defa Fransa Lig şampiyonluğunu kazanan Yusuf Yazıcı, kariyerine bir kupa daha ekledi.

Mehdi Bourabia'ya Transfer Teklifleri Gelmeye Başladı! Mehdi Bourabia'ya Transfer Teklifleri Gelmeye Başladı!

4 Sezon Lille formasını giyen Yusuf Yazıcı 2021-2022 sezonunda CSK Moskava'ya kiralık olarak transfer oldu. Rusya'da çıktığı 12 maçta 8 gol atarak muhteşem bir yarım sezon geçirdi. Yarım sezon'da Trabzonspor'da forma giyen Yusuf Yazıcı Lille'e geri döndü. Geçtiğimiz sezon 42 maça çıkan Yazıcı, 12 gol ve 4 asistlik katkıda bulundu

Hjkl (1)

Her Güzel Şeyin Bir Sonu Vardır!

Milli futbolcu Yusuf Yazıcı sosyal medya hesaplarından şu açıklamada bulundu " Takım arkadaşlarım, antrenörlerim, tüm personle, çalışanlar ve en önemlisi taraftarlarımız hayatım boyunca sizinle paylaştığım anıları asla unutmayacağım. Lille'de geçirdiğim süre boyunca hepinizden aldığım destek ve sevgi için minnettarım. Bu formayı giymek benim için onurdu. Her güzel şeyin bir sonu vardır, bazen yol ayrımları yeni hikayelerin başlangıcıdır. Şimdilik bu hikaye sona eriyor ama siz her zaman kalbimde olacaksınız. Sonsuza kadar" Açıklamasında bulundu.

Kaynak: Haber Merkezi