Ünlü televizyoncu ve sunucu Acun Ilıcalı, yine gündem olacak ifadeleriyle herkesi şaşırttı.

Saba Tümer'in Programına Katıldı

Acun Ilıcalı, yakın arkadaşı Saba Tümer'in YouTube üzerinden yayınlanan programı "Kimseye Anlatmadıklarımı Anlatıyorum"a konuk oldu. Programda konuşan Acun Ilıcalı, özel hayatı ve iş hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Ilıcalı'nın anlattığı bir anı ise duyanları şaşırttı.

İmam Anısını Anlattı

Attığı kahkahalarla bilinen sunucu Saba Tümer, YouTube'de yeni bir programa başladı. "Kimseye Anlatmadıklarımı Anlatıyorum" programıyla dikkatleri üzerine çeken Tümer, programa ilk olarak TV 8 ekranlarının sevilen ismi Acun Ilıcalı'yı davet etti. Programın ilk konuğu olan Acun Ilıcalı, TV 8'de yaşadığı imam anısını anlattı. Ünlü televizyoncu, anlattığı anıyla herkesi şaşırtırken bir o kadar da kahkahaya boğdu.

Hakan Boyav'dan Ağır Sözler: Anan Belli Olurdu Ama… Hakan Boyav'dan Ağır Sözler: Anan Belli Olurdu Ama…

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 03 30T141914.383 (1)

'Hayatım Rezil Olmakla Geçti'

Acun Ilıcalı, "Benim hayatım rezil olmakla geçti" diyerek özel yaşamına dair bilinmeyenleri anlattı.
Ilıcalı, insan tanımaktan dolayı başına gelenleri aktararak, "Ben muhabbet edip üçüncü dakika tanımadığım insanlar oldu. Arkadaşım zannedip konuşuyorum üçüncü dakika... Ya benim başıma neler geldi bu insan tanımamaktan" diye konuştu.

'Bir Gün Hiç Unutmuyorum'

Ünlü sunucu sözlerinin devamında ise, "O Ses Türkiye" şampiyonu Hasan hakkında konuşarak, "Bir gün hiç unutmuyorum. O Ses Türkiye Hasan var şampiyon olmuştu. Bir gün bir statta Hasan'ı gördüm. O Ses'in de yıldızlarını yılbaşında çıkarma kararı aldık. Gördüm statda milli maç. Dedim 'Ne yapıyorsun? Yılbaşında beraberiz. 'Ne yapacağız?' diye sordu. Dedim ne yapacaksın şarkı söyleyeceksin. 'Kim söyleyecek abi?' dedi. Sen söyleyeceksin kim söyleyecek sakın program yapma arayacaklar seni dedim" ifadelerine yer verdi.

'Bizim Kanalda Çıkan İmam Arkadaş'

Acun Ilıcalı, konuştuğu kişinin kanalda çıkan imam olduğunu belirterek, "Sonra Esat geldi kiminle konuştuğumu sordu. O Ses Hasan'la konuştuğumu söyledim. Bana nerede olduğunu sordu. Uzaktan gösterince onun Hasan olmadığını söyledi. Konuştuğum kişinin de ramazanda bizim kanalda çıkan imam arkadaş olduğunu söyledi" dedi.

Acun Ilıcalı'nın bu anlattıkları karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Saba Tümer "İnanmıyorum sana" diye tepki verdi.

Acun Ilıcalı ise "Hayatım skandallarla geçti" diyerek yanıt verdi.

Kaynak: Haber Merkezi