Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı amcası Gürbüz Ilıcalı'yı kaybetti. Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda amcasının vefat haberini duyurdu. 

Sosyal Medyadan Duyurdu

TV8 kanalının sahibi ve aynı zamanda ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor'un sunucusu Acun Ilıcalı aldığı acı haberle yasa boğuldu. Amcasını kaybeden ünlü televizyoncu vefat haberini duygu dolu şu sözlerle duyurdu:

 'Canımız Gürbüz Amcam'ı Kaybettik'

"İyilikten başka bir şey düşünmeyerek, zorda kalanın yardımına koşarak, ailemize amcalık, babalık, dedelik yaparak geçen, örnek aldığım, imrenilenecek bir ömür... Canımız Gürbüz Amcam'ı kaybettik, başımız sağ olsun" 

Acun Ilıcalı'yı Kahreden Kayıp!

Ünlü İsimler Başsağlı Diledi

Ünlü Sunucunun Oğlunu Bakıcısı Sokak Ortasında Dövdü! Ünlü Sunucunun Oğlunu Bakıcısı Sokak Ortasında Dövdü!

Ilıcalı'nın veda paylaşımına takipçilerinden yorum yağarken aynı zamanda ünlü isimler de baş sağlığı dileklerini iletti.
Ertem Şener, Cemal Can Canseven, Yılmaz Morgül, Bilgehan Demir gibi ünlü isimler de Ilıcalı'ya baş sağlığı diledi.

Acun Ilıcalı'nın amcası Gürbüz Ilıcalı, İzmit İlçe Tarım Müdürlüğü ve Kocaeli Erzurumlular Vakfı Kurucuları üyesi olarak görev yapmış yüksek ziraat mühendisiydi.

Cenaze, Acun Ilıcalı'nın anne ve babasının da yattığı Başiskele Aktürkoğlu Kabristanı'ndaki aile mezarlığına defnedilecek.

Kaynak: Haber Merkezi