AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, Karakaya’da vatandaşlarla iftar sofrasında bir araya geldi.İl Başkanı Üzüm, “Karakaya gerçekten her zaman devletine ve milletine bağlı kalmış. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ise desteğini her zaman sonuna kadar vermiş bir mahalle. Karakaya’da biz olduktan sonra sorun kalmaz” diye konuştu.

Bünyan Açık Cezaevi'nde Neler Oluyor? Bu İmzalar Ne İçin Atıldı? Bünyan Açık Cezaevi'nde Neler Oluyor? Bu İmzalar Ne İçin Atıldı?

Fatih Üzüm74
Düzenlenen iftar programına, AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm’ün yanı sıra, MHP Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen, Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, Cumhur İttifakı Bünyan Belediye Başkan Adayı Selahattin Metin ve ilçe sakinleri katıldı.

İl Başkanı Fatih Üzüm, “Dünyanın her yerinde Karakaya’lı hemşerilerimiz var. Hepsine selam gönderiyorum. Selahattin Başkanıma ve Memduh Başkanıma en yüksek oyu bekliyorum. Karakaya’da, Yağmurbey’de, Yeniköy’de her yerde Allah’ın izniyle Bünyan’da sandıkları patlatalım” diye konuştu.

Fatih Üzüm 785

Üzüm, Rahmetli Babasını andığı konuşmasında, sözlerini şu şekilde söyledi: “Cumhurbaşkanımızı ağırladık, doğrudur elini öpmek nasip oldu. Ben herkesin adına elini öptüm. Çünkü ben seviyorum, gerçekten çok seviyorum. Apayrı bir sevgisi var. Bu anlamıyla rahmetli babamın vasiyeti mirası nasihatidir Recep Tayyip Erdoğan. Bakın Türkiye’de kolay kolay bir lider yetişmiyor. Devlet Bahçeli ve Recep Tayyip Erdoğan gibi liderler kolay kolay bu Türkiye’ye gelmez. İkisi bir araya kolay kolay hiç gelmez. İlk defa böyle bir imkân var. Biz bunu kullanalım” diye konuştu.

Muhabir: HABER MERKEZİ