CHP Genel Başkanı Özgür Özel, gençlere çağrıda bulunarak, “Gelin tapusu Mustafa Kemal Atatürk’e ait olan bu baba ocağına üye olun” demişti. CHP üyeliğine katılım için davet eden Özel’in çağrısına Kayserili gençlerden yanıt geldi.  
CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, Kocasinan İlçe Başkanlığı’nda gençlerle buluştu. Partiye üye olan gençlerle sohbet eden Milletvekili Genç, açıklamalarda bulunarak çağrıyı yineledi.

Aşkın Genç ‘Akın Akın Gelmeye Devam Ediyorlar’ 3 (1)

Burada yaptığı açıklamada, “Genel Başkanımız Sn. Özgür Özel’in gençlere yapmış olduğu çağrının ardından genç arkadaşlarımız partimize üye olmak, Atatürk’ün partisinde mücadele etmek için akın akın gelmeye devam ediyor.

Aşkın Genç ‘Akın Akın Gelmeye Devam Ediyorlar’ (1)

CHP’li Vekilden Gökçek’e Sert Sözler: Karşımda Bir Trol Çocuğu Var, Ergen Torunu CHP’li Vekilden Gökçek’e Sert Sözler: Karşımda Bir Trol Çocuğu Var, Ergen Torunu

Kocasinan İlçe Başkanımız Sn. Barış Özdemir ile partimize üye olan genç arkadaşlarımızın üye formlarını doldurup rozetlerini taktık. Gücümüze güç katan Ayça Öztürk kardeşimize tekrar hoş geldin diyorum. Hoş geldiniz arkadaşlar; birlikte çalışacak, hakça bir düzeni birlikte kuracağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Özel Haber