Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, "Çağdaş hocanın bize 3 milyon 983 bin TL ödemesine hükmettiler. Ama biz o tutarı yeterli bulmadık." dedi.

Kayserililer Meydana Akın Etti! Şampiyonluğu Böyle Kutladılar... Kayserililer Meydana Akın Etti! Şampiyonluğu Böyle Kutladılar...

Trabzonspor maçı sonrası çarpıcı açıklamalarda bulunan Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, "Beşiktaş forması giyen eski oyuncuları Onur Bulut ile Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’na taşınan dosya hakkında gelen soruya Başkan Çamlı, “Sonuçlanmamış bir konu ile ilgili konuşmak doğru değil. Teknik direktör Çağdaş Atan ile ilgili olan dosya açıklandı.

Çağdaş hocanın bize 3 milyon 983 bin TL ödemesine hükmettiler. Ama biz o tutarı yeterli bulmadık. Onun daha fazla bir miktar ödemesi gerektiği konusunda kararlıyız. Bunu da Tahkim Kurulu’na taşıyacağız. Kayserispor’un 1 TL’sinin ne ziyan edilmesine ne de bir başkanı tarafından gasp edilmesine asla razı olmayacağız. Onur Bulut davasında da böyle Çağdaş Atan davasında da böyle. Biz nasıl herkesin parasını son kuruşuna kadar ödediysek herkes de bizim hakkımız olan borcu çatır çatır ödeyecek. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Tahkim Kurulu en doğru kararı verecektir. Buna inancımız sonsuz” diye konuştu.

Muhabir: DHA