Kayseri'de Büyükşehir'in Projesi Türkiye'ye Örnek Gösteriliyor Kayseri'de Büyükşehir'in Projesi Türkiye'ye Örnek Gösteriliyor

Erciyes Anadolu Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin, 26 Mart’ta PKK tarafından Almaya'da bulunan Türkiye'nin Hannover Başkonsolosluğu'na düzenlenen saldırıları sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kınadı. Ayrıca, Ertekin, holdingin Almaya, Fransa ve İsviçre'de ki bayilerine destek olmak için Avrupa'ya gitti.

'İftar Yapıp Kucaklaşacağız'

Ertekin, konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “ Köşeye sıkışmış olan terör örgütü PKK’nın Avrupa’daki Türk toplumunu huzursuz etmeye dönük eylemlerinin arttığını ve Türk kökenli yurttaşlarımızın işyerlerine saldırıların yoğunlaştığını üzülerek takip etmekteyiz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti büyüktür ve yurttaşlarımızı yalnız bırakmaz. Biz de Avrupa’da mallarımızı satarak ticaret bayrağımızı şerefle dalgalandıran bayilerimize destek olmak ve yanlarında olduğumuzu belirtmek üzere bugün Stuttgart’ta Almanya’da bulunan bayilerimizle, yarın Strasbourg’da Fransa’da bulunan bayilerimizle ve Cuma günü de Cenevre’de İsviçre’de bulunan bayilerimizle buluşup iftar yapıp, kucaklaşacağız” demişti.

Alparslan Baki Ertekin, Avrupaya giderek, orada bulunan bayi çalışanları ile beraber iftar açtı.Iftar 1

Kaynak: Haber Merkezi