Bölgesel Amatör Lig'de 11. Grup'ta mücadele veren Hacılar Erciyesspor'da 3 puanı kaçırmanın üzüntüsü yaşanıyor.
Bölgesel Amatör Lig'de geçtiğimiz hafta sonu sahasında Erzincan Ulalarspor ile karşılaşan ve 1-0 önde iken sahadan 1-1 eşitlikle ayrılan Hacılar Erciyesspor'da galibiyeti kaçırmanın üzüntüsü yaşanıyor.

Süper Heyecan Başlıyor! Kayserispor'un Maçı Nerede, Saat Kaçta? Süper Heyecan Başlıyor! Kayserispor'un Maçı Nerede, Saat Kaçta?

Hesapta olmayan puan kaybı yaşadıklarını belirten Hacılar Erciyesspor antrenörü Emin Altındağ, galibiyetle noktalamayı planladıkları bir maçı berabere bitirmenin üzüntüsü içerisinde olduklarını söyledi. Emin Altındağ, "Oyun üstünlüğü bizde idi. Bir çok pozisyon bulduk. İyi oyundan ziyade galip gelmemiz bir maçtı. öne geçmemize rağmen üstünlüğümüzü koruyamadık. Sonrasında girdiğimiz pozisyonları değerlendiremedik. Maçı koparacak golü bulamadık. Hesapta olmayan puan kaybı yaşadık" diye konuştu.
Üstünlüğü korumak istediklerini belirten Antrenör Emin Altındağ, kolay maçlarda kaybedilen puanları zor maçlarda telafi edeceklerini ve 5 puanlık farkı korumak istediklerini söyleyerek, "Pes etmeyeceğiz. Önde olan taraf biziz. Bu üstünlüğümüzü koruyup sezon sonunda Develigücü'nün üzerinde ligi tamamlamış olmak istiyoruz" diyerek sözlerini tamamladı.
 

Muhabir: İHA