Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisi yeni fragmanıyla adeta 18 yıldır neden bitmediğini kanıtladı.

Arka Sokaklar'ın Yeni Fragmanı Olay! O Karakteri Diri Diri Gömdüler!-1

Mesut Komiser'in Dönüşü Hayranları Tarafından Coşkuyla Karşılandı

Arka Sokaklarda Ayrılık Rüzgârı! 14 Yıl Sonra Veda Ediyor! Arka Sokaklarda Ayrılık Rüzgârı! 14 Yıl Sonra Veda Ediyor!

Ekranların en uzun soluklu dizisi olması özelliğini taşıyan ve 18 sezondur seyircilere adeta bir heyecan fırtınası yaşatan Arka Sokaklar hala en çok konuşulan yapımlar arasında yer alıyor. Konusu ve alışılmış oyuncu kadrosuyla ekranların vazgeçilmezi olan Arka Sokaklar dizisi geçtiğimiz günlerde Mesut Komiser karakterinin geri dönüşüyle adeta zirveye taşınmıştı. Şevket Çoruh'un diziye geri dönüşü hayranları tarafından coşkuyla karşılanırken dizi yeni bölümleriyle ekranlarda fırtına estirmeye devam etti.

Arka Sokaklar'ın Yeni Fragmanı Olay! O Karakteri Diri Diri Gömdüler!-2

Fragman Merak Uyandırdı

Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruh, İlker İnanoğlu gibi usta oyuncuları bir araya getiren dizi polisiye severlerin tutkusu haline geldi. Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar, her hafta farklı sürprizlerle izleyicilerini ekran başına kilitlemeye devam ederken 676. bölümün ikinci fragmanı yayınlandı. Fragmandaki sahneler ise hem şaşırttı hem de merak uyandırdı.

Arka Sokaklar'ın Yeni Fragmanı Olay! O Karakteri Diri Diri Gömdüler!-3

Neler Yaşanacak?

Fragman ünlü oyuncu Oya Okar'ın hayat verdiği Selin karakterinde yoğunlaşırken Mesut Komiser Selin'i kurtarmak için örgüt üyelerini sorgular. Ekip Selini kurtarmak için büyük bir çaba içerisine girerken önlerine türlü türlü engeller çıkar.
Örgüt evin düzenlenen bir operasyonda yaşanan patlamayla ekip ölümün eşiğine gelir. Selin'e ulaşamayan Mesut'un Komiser ise adeta çılgına döner, kafasını duvarlara vurur. Selin'in toprağa gömüldüğü duyulunca işe işer kızışır. Gerçekten Selin'i diri diri gömdüler mi?

Bütün sorular Arka Sokaklar'ın Cuma günü yayınlanacak yeni bölümünde cevap bulacak.

Kaynak: Haber Merkezi