CHP Kayseri milletvekili Aşkın Genç, Talas’ta ‘Emekli Buluşması’ gerçekleştirdi. Emekli vatandaşlarla sohbet eden milletvekili Genç, onların taleplerini dinledi. Emekli maaşlarıyla ilgili eleştirilerde bulunan Genç, iktidara yönelik dikkat çeken ifadelerde bulundu. 

Aşkın Genç Talas Anayurt Emeklilerle Biraraya Geldi (1)

Talas’ın Anayurt mahallesinde parti heyeti ile birlikte emeklilerle bir araya gelerek araya kimseyi sokmadan karşılıklı sohbet ettik diyen CHP’li Genç, “Bugün Talas/Anayurt’ta güzel bir “Emekli Buluşması”gerçekleştirdik. Emekli vatandaşlarımız ile aramıza kimseyi sokmadan karşılıklı olarak sohbet ettik, onların taleplerini aldık ve olması gerekenleri kendilerine aktardık” dedi.

Aşkın Genç Talas Anayur Emeklilerle Biraraya Geldi4 (1)

Emekliler Çok Şey İstemiyor!
Emekli vatandaşların çok şey istemediğini tek talepleri olduklarını dile getiren Genç, ”İnanın çok şey istemiyor emekli vatandaşlarımız, sadece insanca yaşamaya yetecek kadar maaş talepleri var ve biz bunu şuanki iktidarın yapma isteği ve kabiliyetinin olmadığını ifade ettik kendilerine. İktidar yetkilileri hala milletin 31 Mart'ta verdiği mesajı algılamış değiller” ifadelerini kullandı.

‘Pınarbaşı’nda Madencilik ve Fabrika Alanları Kapandı’ ‘Pınarbaşı’nda Madencilik ve Fabrika Alanları Kapandı’

Aşkın Genç Talas Anayur Emeklilerle Biraraya Geldi3 (1)

Kaynak: haber merkezi