Melikgazi'den Takdir Toplayan Bir Hizmet Daha! Burada Herşey Ücretsiz Melikgazi'den Takdir Toplayan Bir Hizmet Daha! Burada Herşey Ücretsiz

Türkiye’nin gözü kulağı Pınarbaşı’daki seçimlerin sonuçlarına çevrildi. İlk açıklamalar CHP cephesinden geldi. Resmi olmayan seçim sonuçlarına CHP cephesi önde olduklarını söyledi.

CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, Pınarbaşı’da resmi olmayan seçim sonuçlarını açıklayarak “Kazandık Çok Mutluyum” dedi.

Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, “Çok mutluyum 2 aydır verilen bir mücadele var. Haksız yere iptal edilen 31 Mart seçimi var. Bizim enerjimizi boşa tükettiler, Pınarbaşı'nın enerjisini boşa tükettiler. Helal yollarla kazanılmış bir belediye başkanlığı seçimi var” ifadelerini kullandı.

Sözlerimizi Tutacağız

CHP’li Genç bir an önce işe koyulup verdiğimiz sözleri tutacağız diye belirterek; “ Hani ben hep diyorum ya. Bu seçimin kaybedeni yok kazananı var. Bu seçimin kazananı Pınarbaşı ve Pınarbaşılılar. Bir an önce söz verdiğimiz taahhütlerimizi yerine getirmeye çalışacağız” dedi.

Seçimi Kazandık!

Elindeki ıslak imzalı tutanaklara göre resmi olmayan sonuçları açıklayan Aşkın Gen; “ 6783'e 6494 toplam 289 oy farkı ile seçimi kazandık. Söz verdiğimiz projeleri bir bir hayata geçireceğiz. Et ve Süt Entegre Tesisini hayata geçireceğiz. Yem fabrikasını hayata geçireceğiz. Pınarbaşı'nın Terminali yok. Büyükşehir Belediyesi temelini atmıştı, herhalde devamını onlar getirirler. Projelerin ilçede yapılan ne varsa hepsinin takipçisi olacağız” açıklamalarını yaptı.

Kaynak: Özel Haber