Oktay Kaynarca'nın başrol oyuncusu olduğu Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi için ATV yönetimi tarafından final kararı alındı. Seyirciler ateş püskürdü.  

Daha önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli benzer diziyle ekranlara gelen ünlü oyuncu Oktay Kaynarca’nın  ''Ben Bu Cihan'a Sığmazam'' dizisi final kararı ile gündeme gelmeye başladı. Reyting rekortmeni olan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizinin final kararı herkesi şaşırttı. 

ATV’den Hayranları Sinirlendiren Karar! O Dizi Final Oluyor

Haber sitelerinde dizinin final yapacağına dair çıkan haberlerin doğru olup olmadığı ortaya çıktı. ATV kaynaklarından edinilen bilgiye göre ''Ben Bu Cihan'a Sığmazam'' dizisinin kesin olarak final yapacağı duyuruldu. 

Televizyon dünyasında sık sık diziler ekranlara veda ediyor. Bu kez ekran macerasını sonlandıracak olan dizinin reytinglerde üst seviyede başarılı bir dizi olması şaşırttı.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin final kararı ATV yönetimi tarafından alındı ve seyirciler arasında büyük bir tartışma yarattı.

ATV’den Hayranları Sinirlendiren Karar! O Dizi Final Oluyor

Dizinin final kararı alınmasının ardında yatan sebepler hakkında net bir bilgi verilmezken, bu haber pek çok izleyiciyi üzdü ve sosyal medyada da gündem olmayı başardı.  

Öldüresiye Dövüldüm Diyen Ünlü Fenomen Saldırının Sebebini Açıkladı! Öldüresiye Dövüldüm Diyen Ünlü Fenomen Saldırının Sebebini Açıkladı!

Alınan bilgiye göre Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Ali Seçkiner Alıcı, Ragıp Savaş ve Mustafa Üstündağ'ın başrol olduğu Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 68. bölümüyle final yapacak.

Kaynak: Haber Merkezi