Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, Ankara’da uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmişti. Sinan Ateş cinayetinin üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen, yaşanan olayın yankıları devam ediyor.

Bu kapsamda Sinan Ateş’in 16 yıl boyunca danışmanlığını yaptığı MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, MHP Grup Toplantısı’nda Devlet Bahçeli’nin sözlerini sosyal medya hesabından paylaştı.

1 Ismet Büyükataman

Bunun üzerine Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş’ten tepki gecikmedi. Ayşe konuyla ilgili yaptığı paylaşımda, “Ey İsmet Büyükataman!

Ey makam sahibi muhterem kişi!

İnsandan vefa dilenen bu yüzyılın

Kayseri’de AVM’ler Bayram’da Açık Olacak Mı? Kayseri’de AVM’ler Bayram’da Açık Olacak Mı?

Koltuğuyla insanlığını çiğneyen hiçi

Yaptığın paylaşım izaha muhtaç. Gel, düzeltelim.

Yargıya intikal etmiş bir cinayet davası değil. "Evladım" dediğin insanın öldürüleceğini bildiğin hâlde canice öldürülmesini önlemek için hiçbir girişimde bulunmadığın, sokak ortasında katledilmesini çekirdek çitleyerek izlediğin, katledildikten sonra, sana "dede" diyen kızlarımın göz yaşlarına kıs kıs güldüğün bir siyasi cinayet. Tutuklu bulunanların ve cinayet şüphelisi sıfatıyla hakkında soruşturma yürütülenlerin büyük çoğunluğunun Ülkü Ocakları ve MHP mensubu olduğu bir siyasi cinayet.

 Dedim ya: Paylaşımın izaha muhtaç.

Görünen o ki varlığın da insanlığa muhtaç” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Özel Haber