Kayseri Valisi Gökmen Çiçek'in Develi Ziyareti Bu Yüzden Mi? Kayseri Valisi Gökmen Çiçek'in Develi Ziyareti Bu Yüzden Mi?

13 Günlükken SMA Tıp 1 hastalığı teşhisi konulan Aysima bebeğin tedavisi için destek istendi. Erciyes Anadolu Holding Ceo'su Alparslan Baki Ertekin, ilk hedefin yüzde 50'ye ulaşmak olduğunu söyledi. Alparslan Baki Ertekin, "Bunun için 500 lira verecek 32 bin 460 gönüllüye ihtiyacımız var" dedi.

Ertekin Ailesinden 80 Bin TL

"Bir anne-baba evladı için her türlü fedakarlığı yapar" diyen Erciyes Anadolu Holding Ceo'su Alparslan Baki Ertekin, "Evlatlarımız için canımızı bile veririz. Aysima da bizim evladımız. Bu ülkenin aydınlık geleceği. Aysima’ya nefes olmak için öyle canımızı falan vermemize de gerek yok.

500 liralık bir fedakarlık yeterli. Kızlarım aradı, konuştuk. Maaşlarımızdan 32 bin 460 kişiyi 32 bin 300 kişiye indirelim dedik. 160 kişilik rakamı hesaba yolladık. İnşallah bir faydamız, katkımız olmuş olur. Ama 1 kişilik yani 500 liralık fedakarlıklar en önemli ve anlamlı olanlar. 1'er 1'er 32 bin 300 kişiyi bulacağız, inşallah" diyerek sözlerini tamamladı.

Muhabir: ÖZEL HABER