Kayseri’de babalar ile oğulları basketbol maçında karşılaşırken renkli görüntüler ortaya çıktı. Babalar ve oğullarının kıyasıya mücadele ettiği mücadelede unutulmaz anlar yaşandı.

Hasketbol Spor Kulübü bu sezon Babalar Günü'nün Kurban Bayramı'nın ilk gününe denk gelmesi nedeniyle ‘Babalar-Çocuklar’ basketbol maçı etkinliği yaptı.

Kayseri Temsilcisi Transferde Gaza Bastı! Kayseri Temsilcisi Transferde Gaza Bastı!

Hasketbol Spor Kulübü antrenmanlarına devam eden çocuklarla velileri basketbol maçında buluştu. Son derece zevkli ve çekişmeli geçen maçlarda kazanan basketbol ve sevgi oldu. Aynı zamanda Mayıs ayı içerisinde basketbol bölgesel lig maçı olması nedeniyle gerçekleştirilemeyen anneler çocuklar basketbol maçı etkinliği de bu kapsamda gerçekleştirildi.

Kazanan Basketbol Sevgisi Oldu

Kulüp Başkanı Hasan Aksoyak, etkinlik ile ilgili yaptığı değerlendirmede; “Mayıs ayında Anneler Günü'nde Bölgesel Lig maçımız olması nedeniyle düzenleyemediğimiz Anneler-Çocuklar Basketbol maçı etkinliğimiz ve bu sene Babalar Günü'nün Kurban Bayramı'na denk gelmesi nedeniyle düzenlediğimiz Babalar-Çocuklar basketbol maçı etkinliğimiz yoğun katılımla tamamlandı. Baştan sona büyük bir mücadeleye ve çekişmeye sahne olan ve kazananın basketbol ve sevgi olduğu etkinliklerimize katılan tüm veli ve sporcularımıza sonsuz teşekkürler” diye konuştu.

Muhabir: İHA