Televizyon ekranlarına damga vuran Bahar dizisi hakkında şaşırtan iddialar ortaya atıldı. İddiaya göre dizinin başrolünde yer alan Demet Evgar sette huzursuzluk yarattı. Evgar'ın set çalışanlarına kötü davranıp küfrettiği iddiası sosyal medyayı salladı.

Doğaçlama Yaptığı Sahneyle Kahkahalara Boğmuştu

Başrollerinde Demet Evgar, Buğra Gürsoy ve Mehmet Yılmaz Ak'ın yer aldığı Bahar dizisi 13 Şubat tarihinde ekran serüvenine başladı. Yayınlandığı günden beri gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla büyük ses getiren dizi kısa sürede vazgeçilmez diziler arasında yerini aldı.

Çukur’un Efsanesi O İddialı Projeyle Geri Dönüyor! Çukur’un Efsanesi O İddialı Projeyle Geri Dönüyor!

Bahar Setinde Ortalık Karıştı! Demet Evgar Hakkında Küfür İddiası!-3

Her sahnesiyle sosyal medyada gündem olmaya devam eden dizi 16. bölümüyle sezon arası verecek. Reytingleri altüst eden dizi yeni sezona göz kırparken dizinin başrol oyuncusu Demet Evgar hakkında da skandal bir iddia ortaya atıldı.
Kamera arkası yayınlanan dizide daha önce Mehmet Yılmaz Ak ile olan sahnesinde doğaçlama yaparak set ekibini kahkahalara boğan Demet Evgar adeta o görüntülerle gündem olmuştu. Sempatikliğiyle ve güler yüzüyle dikkat çeken Evgar hakkında atılan iddia ise hayranlarını bir hayli şaşırttı.

Bahar Setinde Ortalık Karıştı! Demet Evgar Hakkında Küfür İddiası!-5

Yönetmen Asistanına Küfür Ettiği İddiası Ortalığı Karıştırdı

Aramızda Kalmasın programında gündeme gelen bu iddialarda söylenenlere göre, ünlü oyuncu Demet Evgar, geçtiğimiz günlerde kendisine sahnenin süresi ile ilgili sette soru soran yönetmen asistanına sesini yükselterek küfürlü bir konuşma yaptı.Yaşanan bu olay sonrasında ise asistanın yönetmene bunu bildirmesi kaçınılmaz oldu.

Bahar Setinde Ortalık Karıştı! Demet Evgar Hakkında Küfür İddiası!-2

Dizinin Yönetmeni Rest Çekti

Durumu öğrenen yönetmen Neslihan Yeşilyurt'un ise ekibine hiç kimsenin hiçbir surette saygısızlık yapamayacağını söyleyerek resti çektiği öne sürüldü. Seti paydos eden Yeşilyurt'un Evgar'ın yarattığı bu huzursuzluktan kaynaklı olarak büyük rahatsızlık duyduğu ve oyuncunun özür dilemediği takdirde sete geri dönmeyeceklerini de belirttiği ortaya atıldı.

Bahar Setinde Ortalık Karıştı! Demet Evgar Hakkında Küfür İddiası!-4

'Sette Huzursuzluk Başladığı İddia Edildi'

Bu durum karşısında Demet Evgar'ın da ağlayarak ve af dileyerek durumu düzeltmeye çalıştığı iddia edildi.
Müge Dağıstanlı yaşanan olayın perde arkasını aktararak Evgar'ın uzun süredir set ekibini zora soktuğunu iddia etti.

Dağıstanlı olaya ilişkin, "Bu sorun şubattan beridir devam ediyor. Sorunun ise Demet Evgar'ın zaman zaman yönetmeni dinlememesi, kostüm yapan ekibi zora sokması gibi durumlar olduğu söylendi. Bu sebeplerden dolayı sette huzursuzluk başladığı iddia edildi" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi