Başrollerinde Demet Evgar, Buğra Gülsoy ve Mehmet Yılmaz Ak'ın yer aldığı ekranların reyting rekortmeni dizisi Bahar son yayınlanan bölümüyle sezon finali yaptı. Dizinin sezon finali izleyicilerin beklentisini karşılamazken sosyal medyada yorum yağmuruna tutuldu. 

Bahar Dizi Demetevgar Yk39 (2) (1)Sezon Finalinde Neler Oldu?

Eski Eşinin Çirkin Sözlerine Dayanamadı! Sihirli Annem'in Tuğçe'si Çileden Çıktı! Eski Eşinin Çirkin Sözlerine Dayanamadı! Sihirli Annem'in Tuğçe'si Çileden Çıktı!

Salı akşamlarına damga vuran popüler dizi Bahar ikinci sezon onayı aldı. Sezon finaliyle hayranlarına veda eden dizide Bahar ve Timur'un yargılandığı mahkeme, çok dikkat çekti. Beklenmedik bir kanıtın ortaya çıkmasıyla karışıklık oluştu.  Bahar'ın, sakladığı hastalığı artık gün yüzüne çıkarken hastanenin tüm personeli, Bahar'ın durumu için seferber oldu. Evren ve Timur büyük bir yüzleşmenin eşiğine geldi.

Bahar Sezon Finaliyle Fırtına Değil Rüzgar Bile Estiremedi!-2

Seyirciler Hayal Kırıklığına Uğradı

Sonunda Timur ve diğer herkes Evren'in "Ali" olduğunu öğrendi. Dizinin sezon finali bölümü sosyal medyanın diline düştü.
Son bölümü seyircilerin beklentisini karşılamazken birçok kesimden eleştirel yorumlar aldı. Bu yılın en kötü sezon finali olduğu söylendi. 

Gelen yorumlar şu şekilde;

Bahar Sezon Finaliyle Fırtına Değil Rüzgar Bile Estiremedi!

Kaynak: Haber Merkezi