Kızını Velayetini Kaybeden Kayserili Manken'den Açıklama Geldi! Kızını Velayetini Kaybeden Kayserili Manken'den Açıklama Geldi!

Ekranların en sevilen dizilerinden biri olan Bahar yarın akşam yayınlanacak sezon finaliyle hayranlarına veda etmeye hazırlanıyor. Her sahnesiyle olay olan popüler dizi izleyicileri ekran başına kilitleyecek. 

Bahar'da Beklenmedik Son! Sezon Finali Deprem Etkisi Yaratacak!-4

Show TV'de yayınlanan ve reyting rekortmeni olan Kızılcık Şerbeti'nin en büyük rakiplerinden Bahar başladığı günden bu yana ekranlarda fırtınalar estiriyor. 

Bahar'da Beklenmedik Son! Sezon Finali Deprem Etkisi Yaratacak!-1

Başrollerini Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak'ın paylaştığı Bahar dizisi oyuncu kadrosu ve konusuyla büyük dikkat çekti. En çok izlenen yapımlardan olan Bahar özellikle kadınlar tarafından geniş bir hayran kitlesine sahip oldu. Her bölümü YouTube üzerinden milyonlarca izlenen dizi fragmanlarıyla bile sosyal medyayı sallamayı başardı. Dizinin 2. fragmanı, sezon finalinden saatler önce yayınlandı.

Bahar'da Beklenmedik Son! Sezon Finali Deprem Etkisi Yaratacak!

Bahar'ın karaciğerindeki ciddi hastalığın tüm hastane tarafından öğrenildiği ortaya çıkarken aynı zamanda son sahnelerinde ise Timur, Ali'nin kardeşi olduğu gerçeğiyle yüzleşmeye başladı. 

Bahar'da Beklenmedik Son! Sezon Finali Deprem Etkisi Yaratacak!-3

Bahar ile Timur mahkemede ilk kez karşı karşıya gelerek kozlarını paylaşırken beklenmedik olaylar yaşanacak. Seyirciyi sürükleyecek olan sahnelerde Bahar yine büyük bir şok daha yaşayacak.

Kaynak: Haber Merkezi