Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak 31 Mart yerel seçimlerinde ilçede oy kullanacak vatandaşlarla ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Bayrak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Türkiye 31 Mart itibariyle yeni bir seçim dönemine girmiştir. İlçemizde de bir seçim yapılacaktır. İlçemiz halkı kendini yönetecek belediye başkanını seçecektir. Bu süreç içinde mahallemizde oylar ile ilgili itirazlar oluşturuldu” diye konuştu.

Çalışmalarımız Sonuç Verdi

İtirazların sonuç verdiğini söyleyen Başkan Bayrak, “Bu itirazlar sonucunda bizlerde bu vatandaşlarımızın ilçemizde yaşadığına dair mücadelemizi verdik. Onların ilçemizde tekrar oy vermeleri yönünde çalışmalarımız sonuç verdi. Diğer itiraz eden siyasi partilerin itirazları kabul görmedi. Seçmen kütüklerinde mahalle vatandaşlarımızın oyları ikametleri tekrar işlendi” ifadelerini kullandı.

İyi Bir Seçim Süreci Olsun

Seçimlerin hayırlı olmasını dileyen Başkan Bayrak, ”Birkaç gün içinde mahalle muhtarlarımıza seçmen listeleri ulaşacak. İlçemizde 31 Martta 9 bin 500 kişi oy kullanacaktır. Bu vesileyle oy kullanacak vatandaşlarımıza saygılarımı sunuyorum. İyi bir seçim süreci olmasını temenni ediyoruz. Bizlerde Cumhur ittifakı olarak, MHP olarak çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Rakip siyasi partilere başarılar diliyorum” dedi.

Muhabir: Sevilay AY