O Ürüne Yüzde 17 ile 25 Arası Zam Geliyor! Firmalar 1,2,3 Temmuz Arası Sahaya Çıkmayacak… O Ürüne Yüzde 17 ile 25 Arası Zam Geliyor! Firmalar 1,2,3 Temmuz Arası Sahaya Çıkmayacak…

Hakkari’de Belediye Eş Başkanı Mehmet Sıddık Akış’ın görevinden uzaklaştırılarak "silahlı terör örgütünü yönetmek" suçundan 19,5 yıl hapis cezasına çarptırılarak tutuklanması sonrası Hakkari’de sular durulmuyor. Karara itiraz eden DEM Parti Hakkari Milletvekili Vezir Parlak’ın Hakkari Valisi’ni hedef alan tehdit içerikli sözlerine tepkiler gecikmedi. Milletvekili Vezir Parlak’ın “Eğer biz bu kentin valisini bu sokaklarda dolaştırırsak namerdiz, kendisi bir adım atamayacak, bu sokaklarda binlerce polis ordusu ile gezecek” ifadeleri kamuoyunda sert eleştirilerin odağı oldu.

Baki Ersoy'dan Hatırlatma!

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Milletvekili Vezir Parlak’ı hedef aldı. DEM Partili isme videolu hatırlatma yapan Kayseri Milletvekili Ersoy, “Kayyım atamasını bahane ederek, Türk Devletinin valisini “Eğer biz bu kentin valisini bu sokaklarda dolaştırırsak namerdiz, kendisi bir adım atamayacak, bu sokaklarda binlerce polis ordusu ile gezecek” sözleri ile tehdit eden DEM Parti Hakkari Milletvekili Vezir Parlak’a bu video ile sesleniyorum...KİMSE TÜRK DEVLETİNİN VALİSİNİ ALÇAKCA TEHDİT EDEMEZ! “ ifadelerini kullandı.

Videoda Ne Demişti?

Yayınladığı videoda Kayserili vekil, “PKK’nın siyasi uzantıları olan HDP’liler, üstüne basa basa ‘Kürt illeri’ diyorlar kıymetli hemşehrilerim. Ülkemizin güvenlik güçlerine, askerine polisine ne diyorlar? ‘İşgalci’ diyorlar. Çıkıyorlar ‘Kürdistan’ diyorlar. Çıkıyorlar ‘sayın apo’ diyorlar. Terörist Selahattin Demirtaş’ı övücü sözler söylüyorlar değil mi? Bakın biz de onların yüzüne baka baka şunu söylüyoruz; Hayali Kürdistan olanın sonu Kabristan olur. Siz eğer bir terör örgütü olan PKK’ya terör örgütü diyemiyorsanız ve bizim güvenlik güçlerimizden, askerimizden, polisimizden rahatsız oluyorsanız, başka bir hayaliniz varsa ve bu hayalinizin adı ülkeyi bölmekse aynen şunu söylüyorum.

Ölünüzü dirinizi, her gün birinizi, bir gün hepinizi sarı torbada göreceğiz!” açıklamalarını DEM Partili isme yeniden hatırlattı.

Kaynak: Özel Haber