Başkan Büyükkılıç ve Yıldız’a Kazancılar Çarşı’sı ziyaretinde AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm de eşlik etti.

Kayserililer Dikkat! Hibe Desteği Başvuruları Başladı Kayserililer Dikkat! Hibe Desteği Başvuruları Başladı

Kazancılar Çarşısı ziyaretinden sonra açıklamalarda bulunan Büyükkılıç, kimseyi ayırmadan, ötekileştirmeden, dışlamadan hizmet odaklı çalıştıklarını belirterek şunları söyledi: “Cenab-ı Allah’a şükür ediyoruz bir Ramazan ayına daha eriştik. Akşamları teravihlerimizi eda ediyoruz, oruçlarımızı tutuyoruz, sahurlara organize sanayide katılıyoruz. İnşallah Kadir Gecesi’ne, bayramına da huzur içerisinde erişiriz.

 Çifte bayramlar yaparız diye umuyor ve inanıyoruz. Bizleri seven, seçen, güvenen hemşehrilerimize minnet duyuyor, teşekkür ediyoruz. Onlara layık olmak için hiç kimseyi dışlamadan, ayrıştırmadan, ötekileştirmeden sadece insan ve hizmet odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ziyaret Çarşııı

Mevla’m mahcup etmesin diye dua ve temennide bulunuyoruz.  Sağ olsun bugün de bakanımız bizleri yalnız bırakmadı, eşlik ediyor. Kendisine teşekkür ediyoruz. Cenab-ı Allah birliğimizi, beraberliğimizi, huzurumuzu bozmasın. Türkiye’mizde huzur içerisinde bir süreç devam ediyor” diye konuştu.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ise “Kayseri’nin daha da yerel yönetimlerde güçlenmesi, merkezi yönetimle beraber Cumhurbaşkanımızın yönetimine katkı koyabilecek, onu omuzlayacak, bunu sürükleyecek bir çalışmayı Memduh Başkanımızın başkanlığında, liderliğinde yürüteceğiz” şeklinde konuştu.

Editör: Ülkü Şimşek