Memduh Büyükkılıç, tüm Kayseri halkına sandığa gitmeleri için çağrıda bulundu. Büyükkılıç, bu seçimlerin demokrasi şöleni tadında geçeceğine inancının tam olduğunu belirtirken şunları söyledi: "Geleceğimiz için, yeni 5 yıl için, istikrar için, sandığa gidelim, oyumuzu kullanalım.

Her bir Kayserili vatandaşımızın sandığa giderek yerel yönetimlere katılım sağlaması, demokratik sürecin önemli bir parçasıdır. Yerel seçimlerde bir vatandaşlık görevi olan oy kullanmanın önemini asla unutmayalım. Yerel yönetimler demokrasinin ilk adımıdır ve bu da bizim seçimlerimizle şekillenir. Geleceğimiz için, yeni 5 yıl için, istikrar için, sandığa gidelim, oyumuzu kullanalım" diye konuştu.

Oy Pusulasında 1’inci Sıradayız

Oy pusulasında birinci sırada yer aldıkalrını belirten Büyükkılıç," Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ve 16 ilçe belediye başkanı kardeşimizle el ele, yerel yöneticiler olarak üzerimize düşen ne varsa onu yapmaya devam edeceğimizi paylaşıyoruz.

Başkan Büyükkılıç Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Bakın Nasıl Bayramlaştı? Başkan Büyükkılıç Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Bakın Nasıl Bayramlaştı?

‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ felsefemizle şehrimizi daha yaşanılabilir, daha konforlu ve daha düzenli bir hale getirmek için yerel yönetimler olarak canla başla çalışıyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak belediyecilik hizmetlerini büyük bir özveriyle yapma gayreti içerisindeyiz.

 Kayserimizin insanlarını sırtımızda taşısak azdır. Onların hizmetkârı olurken, Kayserililere yaptığımız hizmeti bir ibadet vesilesi olarak görüyoruz" ifadelerini kullandı.

Editör: Ülkü Şimşek