Talas Belediyesi Kitap Kurtlarını Ödüllendirdi Talas Belediyesi Kitap Kurtlarını Ödüllendirdi

Düzenlenen geceye Başkan Yalçın başta olmak üzere, AK Parti Talas İlçe Başkanı Mustafa Kiraz, kadın ve gençlik kolları, MHP’nin temsilcileri ile meclis üyeleri katıldı.

Gecede konuşma yapan Mersinliler Platformu Başkanı Önder Topaktaş, Kayseri'de yaşayan Mersinliler olarak çok mutlu olduklarını belirterek şunları söyledi: "Kayseri’de yaşayan Mersinliler olarak bu gece büyük mutluluk duyuyoruz.

 Mersin’in sıcakkanlılığını ve misafirperverliğini burada hissetmek bizleri memnun ediyor. Bizlerin bir araya gelmesine vesile olan sayın başkanımız kabul ederlerse fahri hemşehrimiz olarak görmek istiyoruz" diye konuştu.

Talas

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ise Mersin ve civarının çok değerli olduğuna dikkat çekerek sözlerine şöyle devam etti: "Mersin denilince Mut’a geçip Karacaoğlan’ı gözümüzün önüne getirmemek mümkün değil.

 Mersin ve civarının çok fazla değeri var. Türkiye’nin her tarafı önemli ama Çukurova, Mersin tarafı bizim ilişkilerimiz açısından çok önemli" şeklinde konuştu.

Talas Mersin3

Mersinlilerin dernek kurma isteğini anladığını ve bunun için ne gerekiyorsa yapacağını dile getiren Yalçın şunları söyledi: "Mersinlilerin dernek kurmasından ben de çok mutlu olacağım.

Bu konuda üzerimize ne düşüyorsa sizin yanınızdayız. Bunun sözünü veriyorum. Ayrıca yazın açık hava konseri ve şenliği de düzenleyelim" ifadelerini kullandı.

Editör: Ülkü Şimşek