Kayseri’de yabancı uyruklu şahsın 5 yaşındaki kız çocuğunu taciz etmesi sonrası Kayseri Valiliğinde olağanüstü toplantı gerçekleştirildi. Olağanüstü toplanan Kayseri protokolünün, taciz olayları sonrası çıkan olayların konuşulduğu ve kentin asayişi için değerlendirmeler yapıldığı düşünülüyor. 

Kayseri Valiliği’nde gerçekleştirilen toplantı sonrası AK Parti Kayseri Milletvekili Sayın Bayar Özsoy’dan açıklama geldi.

Bayar Özsoy yaptığı açıklamada; “Kıymetli Kayserili hemşerilerimiz, ilimizde dün akşam vuku bulan elim hadise neticesinde yaşanan üzücü olayların ardından bugün Kayseri Valiliğimizde, milletvekillerimiz, İl Emniyet Müdürlüğümüz, İl Jandarma Komutanlığımız, Siyasi Partilerimizin İl Başkanlıkları, İl Müdürlüklerimiz, Kayserispor Yönetimimiz, Taraftar gruplarımız, Sivil Toplum Kuruluşlarımız, Oda ve Borsalarımız ve Muhtarlarımızla bir araya gelerek ilimizin huzur ve güvenliği için gerekli tedbirlerimizi ortak istişare ve görüşle almış bulunmaktayız.

Bakan Kurum'dan İddialı Sözler! 2025'te Evine Girmeyen Tek Bir Afetzede Kalmayacak Bakan Kurum'dan İddialı Sözler! 2025'te Evine Girmeyen Tek Bir Afetzede Kalmayacak

Tüm hemşehrilerimizin itidal ve sağduyu içersinde devletimizin kurumlarına duydukları güven dahilinde sükunetle davranmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Özel Haber