Behzat Ç. dizisi ile hafızalara kazınan Erdal Beşikçioğlu, CHP'nin adayı olarak Ankara'nın Etimesgut ilçesinde çıktığı yarışı kazandı. 

Erdal Beşikçioğlu Sürpriz Yaptı

Behzat Ç. Karakterine hayat veren ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu adeta oynadığı rol ile bütünleşti. Başarısıyla ve oyunculuk performansıyla adından sıkça söz ettiren Beşikçioğlu son olarak Bergen filminde oynadığı karakterle büyük bir beğeni topladı. Beşikçioğlu daha sonra sevenlerine sürpriz yaparak 31 Mart yerel seçimlere katıldı.

Behzat Ç.'nin Yıldızı Yarışı Kazandı

Seçim Sona Erdi

Türkiye günlerdir 31 Mart yerel seçimleri konuşurken dün binlerce vatandaş oyunu kullanmak üzere sandık başına geçti. Sabah 08.00'de başlayan oy verme işlemi 17.00'de son buldu. Sandık başına geçen vatandaşların oyları sayılırken heyecan doruktaydı. 

Behzat Ç.'nin Yıldızı Yarışı Kazandı

CHP Adayı Olarak Seçime Katıldı

Türkiye gelecek beş yıl için yerel yöneticilerini belirlemek üzere oy verdikten sonra gözler adaylara çevrildi. Seçimin popüler adaylarından tiyatro ve sinema sanatçısı Erdal Beşikçioğlu, Ankara'nın Etimesgut ilçesi için CHP saflarından yarışa katılmıştı. 

Behzat Ç.'nin Yıldızı Yarışı Kazandı

Seçimi Kazandı

O Yorum Polat Çiftini Çileden Çıkardı! O Yorum Polat Çiftini Çileden Çıkardı!

Erdal Beşikçioğlu'nun yarışı kazanıp kazanmamayacağı büyük bir merakla beklenirken Belediye Başkan Adayı olan Beşikçioğlu resmi olmayan sonuçlara göre seçimin yüzde 55'ini aldı. MHP'nin adayı Enver Demirel ise yüzde 33 oy'da kaldı. Beşikçioğlu saat 21:05 itibariyle yüzde 59,65 oy oranına ulaştı.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Beşikçioğlu,"Teşekkürler Ankara" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi