Ali Çamlı’dan TFF’ye Büyük Çağrı! Ali Çamlı’dan TFF’ye Büyük Çağrı!

Kayserispor'un başarılı file bekçisi geçtiğimiz sezon devleri geride bıraktı. Süper Lig'e ambargo koyan Bilal Bayazıt, yaptığı 137 net kurtarışla kırılması zor bir rekoru egale etti. Kayserispor'un defan bölgesindeki zaafları örtpas eden Bayazıt milli takıma seçilmedi. Milli takım kaleci kadrosunda Mert Günok, Uğurcan Çakır, Altay Bayındır ve Doğan Alemdar gibi isimler yer alırken Süper Lig'e damga vuran Bilal Bayazıt'ın seçilmemesi yoğun eleştiri almıştı.

Manchester United'de sadece bir maça çıkan Altay Bayındır'ın milli takıma seçilmesi tepki görürken akıllara geçtiğimiz sezon kalesine duvar çeken genç file bekçisi Bilal Bayazıt'ın seçilmemesi akıllarda soru işarei bıraktı. Eski Kayserispor'lu Doğan Alemdar'ın dün akşam milli takım kampında sakatlanması, gözleri Bilal'e çevirmişti. A milli takım teknik heyeti ise Rams Başakşehir kulübünün 21 yaşındaki kalecisi Muhammed Şengezer'i kadroya daahil etti.

İstanbul Takımında Oynamazsan Milli Takıma Alınmazsın!

Türkiye Teknik Direktörü Vincenzo Montella'nın kararları her geçen gün sorgulanmaya devam ediyor.  Gürcistan ve Portekiz karşısısında çok farklı bir ilk 11'le sahaya çıkan Montella, Portekiz' 3-0'lık gibi ağır bir skorla mağlup oldu. Kalede Altay Bayındır'ın hataları ve defansta Samet Akaydın'ın yetersizliği Türk Taraftarlar karşısında sosyal medyalardan büyük tepki topladı. Dün akşam yapılan Antrenmanda Doğan Alemdar'ın sakatlığı sonrası Kayserispor'lu taraftarlar Bilal Bayazıt'ın seçilmesini beklerken yine bir İstanbul takımı oyuncusu Muhammed Şengezer kadroya dahil edildi

Kaynak: Özel Haber