hafta onu oynayacağı Tabzonsor maçının hazırlıklarını sürdüren Kayserispor'da Teknik Direktör Burak Yılmaz önemli açıklamalarda bulunurken ligde en çok gol kaçıran takım olduklarını söyledi.

Göreve geldiğinden bu yana sadece Kasımpaşa maçında mağlubiyeti hak ettiklerini beliten Kayserispor Teknik Direktörü Burak Yılmaz, "Her maç birbirinden zor geçecek. Bunun farkındayız. Göreve geldiğimden bu yana sadece Kasımpaşa maçında mağlubiyeti hak ettik. Onun dışında ne oyunu nede topu verdik" dedi.

Kayserispor - Sivasspor Maçının İlk Yarısı Sona Erdi ! Kayserispor - Sivasspor Maçının İlk Yarısı Sona Erdi !

Ligde en çok gol kaçıran takım olduklarını ifade eden Teknik Direktör Burak Yılmaz, "Bunları düzeltmeye çalışıyoruz. Oyuncularımdan çok memnunum. Çok karakterli, çok değerli oyuncular. Baktığımız zaman 2 senedir kulübün sıkıntılı dönemlerinde bu çocuklar kulübü sırtlamışlar ve buralara kadar getirmişler. Bu dönemde başkanımız ve yönetimimiz ellerinden geleni yapıyorlar. Ben bunlara şahidim. Her puanın değerli olduğu riskli haftalara girdik. Ben umutluyum. Daha iyi olacağız. Hafta sonu Trabzonspor maçımız var. Bu maç zor bir maç olacak. Trabzonspor camiası çok değerli bir camia. Kendi evimizde oynuyoruz. Bu riskli haftalarda taraftarımızın bizi destekleyeceğini biliyoruz. ” dedi.

Burak Yılmaz'dan Gökhan ve Bilal Açıklaması

Kayserispor Teknik Direktörü Burak Yılmaz, Kaleci Bilal Bayazit ve Gökhan'ın milli takıma çağrılmaması ile ilgili yöneltilen soruya cevap verdi.

Hocanın bir tercihiolduğunu buna saygı duyduklarını belirten Teknik Direktör Burak Yılmaz, "Bende hoca olduğum için hocanın tercihlerine saygı duymalıyız. Benim gönlüm Gökhan’ın ve Bilal’in orada olmasından yana. Hak ettiklerini de düşünüyorum. Belki biz dördüncü veya beşinci olsak daha farklı bir seçim olabilir sıkıntılı durumdayız. Her tercihe ve her seçime saygı duymak zorundayız" diye konuştu.

Video: Emirhan Karapınar

Muhabir: Volkan Türkmenoğlu