Kayserispor Burak Yılmaz ile çalışmalarına başladı. Kayserispor yönetimi bir yandan iç transferde gaza basarken bir yandanda 2 dönemlik transfer yasağını kaldırmaya çalışıyor. Geçtiğimiz sezonun kadro planlamasını koruyan yönetim, transfer yasağı sebebi ilede futbolcu satışında bulunamıyor. Dün gün içersinde Lionel Carole ve Stephano Bakoken gibi isimlerlede sözleşme uzatan Sarı-Kırmızılılar takım için önemli isimleri kulüpte tutmayı başardı.

Kayserispor Ankaragücü Maçı Ne zaman? Saat Kaçta? Hangi Kanalda? Kayserispor Ankaragücü Maçı Ne zaman? Saat Kaçta? Hangi Kanalda?

Ghj (1)

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı Transfer Yasağını Kaldırmaya Çalışıyor!

 Başkan Ali Çamlı geçmiş dönemlerden kalan borçların kalanınıda kapatarak ve maaşları ödenmemiş eski dönem futbolcuların ödemelerini yaparak bu karara itiraz etmek istiyor. Transfer yasağı sebebiyle futbolcularını başka bir takımada transfer edemeyen Kayserispor'un eli kolu bağlandı.  Geçtiğimiz sezondan beri çok yoğun bir şekilde çalışan Ali Çamlı yeni sezona yeni transferlerle girmek istiyor.

Ghjk (1)

Burak Yılmaz Samet Akaydın'ı İstiyor!

2 Dönemlik transfer yasağı bulunan Kayserispor'da Burak Yılmaz üm planlarını bu doğrultuda yaptı. Defansta Dimitrios Kolovetsios'un ağır kalması Arif Kocaman'ın yeteri kadar tecrübesinin olmaması Yılmaz'ı düşündürüyor. Başkan Ali Çamlı'nın transfer yasağını kaldırması halinde genç çalıştırıcı Burak Yılmaz Fenerbahçe'den Samet Akaydın'ı istiyor. Geçtiğimiz sezonu Yunan ekibi Panathinaikos'ta kiralık olarak geçiren Akaydın Fenerbahçe'ye geri döndü. Yasağın kalkması halinde ilk transfer teklifi 30 yaşındaki deneyimli futbolcuya gidecek.

Jukl (1)

Kaynak: ÖZEL HABER